Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért bunkóznak az eladók a...

Miért bunkóznak az eladók a h&m ben ha az ember visszaviszi a ruhát? Ők adják ezt a lehetőséget akkor miért? Megvettem egy csomo ruhat hogy majd otthon eldöntöm felét visszavittem bunkózott a csaj meg nem akarta visszaadnia penzt.

Figyelt kérdés

Azt mondja csak 3 napon belul adjak vissza közben a blokkon rajta van hogy 30 nap. 1 het mulva vittem vissza. Minek adják ezt a lehetőseget akkor nem veszik vissza vagy csak nagy nehezen es beprobalkoznak mindennel nehogy vissza kelljen adni?

En direkt azert mertem meg enni merthogy visszalehet vinni. Es otthon jobban eltudom donteni kell e. Vegul visszaadtak a pénzt de odahivott egy menedzsert stb de fel oraig tartott meg kartyara akartak irni stb...



2013. febr. 3. 00:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekik nem érdekük pénzt visszaszolgáltatni.

Nem akarnak dolgozni.

" beprobalkoznak mindennel nehogy vissza kelljen adni? "

IGEN!

2013. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
amilyen a vevő olyan az eladó
2013. febr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát én tök normálisan vittem vissza mégis bunkózott ugyhogy nincs igazad utolsó. És nem kellene akkor ezt a lehetőséget adni blokkon meg táblán meg neten hirdetve ha csak huzzak a szajukat a visszavetelre.

Föleg hogy fele ruhát megtartottam.tóbbet ott se vásárolok sőt lehet most már az összeset visszaviszem és kötelességük visszavenni mert ők vállalták rajt van a blokkon.megyek máshova ahol normlisak.

2013. febr. 3. 01:10
 4/13 anonim válasza:
85%
A visszavives arra van hogy othon rajosz pl h kivan szakadva vagy igy...nem azert h hazavigyel egy csomo ruhat es otthon dontsd el h melyik kell. En nem adtam volna vissza a penzt a helyukbe. Bocs de elegge buta lehetsz...
2013. febr. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Az egy dolog, ha valaki 1-2 darabot visszavisz, de te szabályosan visszaélsz ezzel. A boltban is el lehet dönteni, hogy akkor most kell-e vagy sem, maximum többet időzöl a próbafülkében.
2013. febr. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Oké, de a visszavitel nem azért van, hogy még otthon tökölj rajta egy hétig, hogy kell -e az adott cucc, hanem pl. ha egy ajándék ruhadarabnak nem jó a mérete akkor szokás visszavinni. Nem beállítani egy kiló ruhával, hogy "upsz mégsem". Nekik azt újra ki kell mosniuk, vasalniuk, kirakniuk, újra eladhatóvá kell tenniük.
2013. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ti szerintem nem tudjátok ezt a lehetóséget. Itt direkt ezt reklámozzák sokszor be is mondják a hangosba hogy vedd meg most dönts 30 nap mulva igy nem kell sorbaállnod a próbafülkénél.külföldón éltem8 évet ott sose problémáztak. svédországban.Ennek az üzletnek ez a koncepciója és ha megnézitek a honlapot ott is fenn van. Meg kiirva az üzletbe. És pont erre való hogy kiválasztod amik tetszenek hazaviszed és kényelmesen eldöntód melyik kell. Ezt a lehetőséget ők adják.Emiatt kötelességük visszavenni.és nem bunkózni. Írtam is már a svéd anyavállalatnak mit tapasztaltam. Mivel francsizról van szó be kellene tartani a szabályokat.

Jah és visszaélni az él ezzel aki mondjukhordja a ruhát. Néha olyan ruhák vannak kitéve hogy szakadt stb.nehogy azt hidd hogy a visszavett arut vasalgatjak stb.

Én azt gondolom ha nem akarjak visszavenni nem kell adni ezt a kényelmi lehetóséget nagy betűkkel a blokkon.

2013. febr. 3. 12:18
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
itt azért nem nézik ezt jó szemmel az eladók, mert mostanában sokan visszaélnek vele, hogy elviszik, felveszik 1-2 alkalommal és visszaviszik. És ez direktben megy folyamatosan. A helyükben én is így reagálnék rá.
2013. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
A kérdezõnek igaza van én is igy szoktam és velem is elõfordult hasonlo...(pedig ez a munkahelyuk)...gondolom jo ideges voltál :|
2013. febr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igan jó ideges lettem mert nem ezt szoktam meg. Ez egy kényelmi szolgáltatás amit ők adnak hirdetnek. Külföldön mindig ugyanúgy mosolyogtak stb. Lehet vannak akik visszaviszik hordás után de gondolom azokon nincs is árucimke, leveszik ha hordják. Én meg origonal vittem vissza. Én csak azt nem értem akkor miért van ez az opció? Akkor szüntessék meg, de ne hogy mar még én érezzem magam rosszul azert mert igénybeveszek egy lehetőséget.
2013. febr. 4. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!