Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok?...

Czigány Józsi kérdése:

Milyen motort ajánlotok? Olvassátok el a kiegészítő szöveget!

Figyelt kérdés
Egy baleset miatt a jobb lábfejemet nem tudom mozgatni, de muszáj motoroznom. Milyen motort ajánlotok?gyűlölöm a robogókat úgyhogy lehetőleg ne azt, de ha abból is van valami sportosabb, meghallgatom!
2013. máj. 15. 19:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt kihagytam: a baleset miatt nem bírom nyomni a hátsóféket, ezért lenne fontos!
2013. máj. 15. 19:24
 2/5 Nosco ***** válasza:
Olvastam már, hogy ügyes szerelő a hátsó féket is megcsinálta kormányra. Szerintem nem lehetetlen motor szerelőkkel próbáljál meg beszélni.
2013. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha megnézel egy streetfighter motort, tehát egy olyan motort amit egykerekezésre használnak komolyabb szinten, akkor azokon middegyiken megtalálod a kormányom a kuplung kar alatt vagy felett a hátsó féket is! mert egykerekezés közben nem mindig bírják megnyomni a hátsóféket, ezért van kormányon egy hátsófék, de a lábnál is működik a hátsófék!
2013. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És honnan szerezzek speedfighter motort? mert ha tudtok ajánlani veszek.
2013. máj. 15. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kell streetfigter motort venned, mert az mind széthajtott motorból lett átalakítva, és az mind már egy ócskavas! és közúti közlekedésre nem alkalmas! vegyél egy motort ami tetszik, és átlehet alakítani kormányfékesre, és a kuplung is megmarad!
2013. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!