Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy sport légszűrőt...

Proteam kérdése:

Vettem egy sport légszűrőt suzuki swift 1.3 ba (1998as) semmi nem változot azthitem jobb lesz a hang milehet a baj?

Figyelt kérdés
gondolom a felépitésbe van a baj mert uggy van berakva a szűrő hogy a szűrőházban bele raktam és rajta van egy lemez ami lefogja a szűrőház teteje meg lelet véve milehet a baj?vagy min kel álitani vagy esetleg mivel ez nem direktszűrő igy nem is lesz szebb a hang??

2013. máj. 15. 20:48
 1/9 Nosco ***** válasza:
Esetleg a sport kipufogótól lesz más hangja. A légszűrőtől nem változik az autó hangja.
2013. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így biztosan nem lesz más hangja, hiszen a gyári légszűrő ház szívászaj tompítója is ott maradt. De nem is baj, rakd vissza az eredeti szűrőt, mert semmi de semmi értelme a sportlégszűrőnek önmagában. Gondolom kedved sincs a sűrű tisztításhoz és olajozáshoz ami egy gyári szűrő esetén nem kell.
2013. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ettől nem lesz más hangja..csak más a szerkezete a légszűrőnek,kicsit több levegő jut a motorba ill ezt lehet mosni,meg kell is....sportkipufogó kéne neked
2013. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a hanggal kell törődni, hanem a teljesítmény változásával.
2013. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat azt gondoltam kicsit dob a hangján na de akkor majd szerzek egy sport kiput kösz mindenkinek..
2013. máj. 15. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél sport kiput. Ha sportos autót akarsz, akkor vegyél azt, ne egy Suzukiból csinálj nevetéges tunyingjárgányt. Jó az úgy, ahogy gyárilag ki van találva, felesleges bármit módosítani rajta. Teljesítményben úgysem tudsz érdemi változást elérni, a motorzaj növelésének pedig semmi előnye nincs.
2013. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Én se tom minek kell az ilyen "papaautókat" tunignolgatni. Röhejes.
2013. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen idióta, hozzá nem értő-sufni tuning 'mesterek' miatt általánosítják és nézik a sok suzukist idiótának.

Na de, ne mondd hogy g*ci vagyok adok neked egy rohadtul olcsó tippet.: Lyukaszd ki a kipufogót, attól azt olyan hangja lesz a kocsidnak, mint egy rossz zetor. Ha már úgy is ennyire ez a vágyad.

2013. máj. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Madartejlight ***** válasza:
nekem is swiftem van és most ég a pofám de vegyél "whistler turbót" keress rá tetszeni fog már tudom kiknek találták ki
2013. júl. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!