Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Este megittam egy liter bort,...

Este megittam egy liter bort, ülhetek már volánhoz?

Figyelt kérdés
tegnap este 17órakkor.

2013. máj. 17. 10:59
 1/7 A kérdező kommentje:
80 kilós férfi vagyok
2013. máj. 17. 11:00
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Ülhetsz, azzal nincs gond. Vezetni csak akkor ha már nincs nyoma. Esetleg akkor is, ha vállalod, ha szondáznak és bux.
2013. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ülhetsz.
2013. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma szervezet, ami ugyanolyan tempóban bontaná le. Szerintem, ha gyakran iszol érdemes egy szondát beszerezned (nem nagy tétel, ráadásul néhány EU-s országban már kötelező), az megmondja a tutit. Amúgy valószínűleg ülhetsz.
2013. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ülhetsz, 1 liter bor nem az a nagy mennyiség, 5 sörnek felel meg, ami hamar kimegy.
2013. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ülhetsz hát! már eltelt nem kevés óra azóta, és már aludtál is! meg gondolom vacsoráztál is, reggeliztél is, meg most már ebédelsz is, meg már hugyoztál is párszor azóta! szóval most már nem mutatna nagy értéket a szonda!
2013. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Használd ezt az oldalt:

[link]

Még mobilos applikációként is letöltheted.

2013. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!