Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó tuning esetén az alábbi...

Autó tuning esetén az alábbi változtatások még ízlésesek, vagy már túlmennek a "jóizlés" határain?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy 20 éves kocsi, ami bár már idős, nem szeretnék lecserélni, mert semmi baja, és nagyon hozzám nőtt.

Ezért szeretném ezt egy kicsit átalakítani, persze nem túlságosan feltűnően.

A következő terveim vannak:

- újrafényezés

- 40/40-es ültetés

- sárga indexek kicserélése fehér búrásra

- egy szett alufelni beszerzése

- színezetlen ablakok körbefóliázása (nem teljesen sötétre, hanem a szabályok betartásával, 75%-os fényáteresztéssel)

- ködlámpa beszerelése

- sportkipufogó dob felszerelése (ez még nem biztos, lehet, hogy csak egy vég kerül fel)


Szóval szerintetek ezek a változtatások még beleférnek egy ilyen idős kocsinál? Nem esek át a ló túloldalára ezzel, ugye?


Válaszaitok előre is köszönöm.



2013. máj. 19. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez tulajdonképpen nem is tuning csak felújítás, bőven ízléses marad az autó
2013. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, rosszul fogalmaztam, pusztán a külseje változik. Ezt maximum optikai tuningnak lehetne felfogni. Szóval akkor ezek nem számítanak olyan furcsa dolognak ilyen idős kocsin, ugye?
2013. máj. 19. 16:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen kocsi ? Csak, hogy elképzeljem... XD
2013. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel. De a "sportkipufogóvég", vagy mi a halál húgycsöve, istentelen ocsmány és nevetséges. Akkor már inkább hagyd az eredetit, ha sportkiput nem is teszel alá.

Egyébként milyen autó, ha szabad rákérdezni? :)

2013. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Vw Polo. Ilyen az enyém is: [link]


És valami ilyesmire gondoltam végcélként (csak az enyémen nem lennének ennyire kinn a kerekek): [link]

2013. máj. 19. 17:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Az ötlet jó, de az üvegeket feketíted, akkor elég cigósan fog kinézni a fekete fényezéssel. Ha megfigyeled azok nyomatják fekete bömbivel, mercivel stb. 100%-os sötétítéssel. :D


Inkább valami kéket adj neki, vagy sárgát (ha jól választasz, ütni fog a fekete ablakokkal). Bár írtad, hogy betartod a szabályokat, hátul akár be is falazhatod, ha jól tudom.


Valami élet pedig legyen a felniben, mert az unalmas szürke már tényleg inkább unalmas. De akár egy szépen lefestett acélfelni is lehet szebb, mint egy igénytelen szürke alufelni.

2013. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jaj, nem, még csak véletlenül sem akarok fekete színre fújt kocsit, mert a fekete eléggé kényes szín. :)

Amúgy most szürke a kocsi, csak nagyon rossz már a festése, szóval emiatt lesz újra fényeztetve. Elképzeléseim szerint ugyanilyen szürkére, max egy árnyalattal sötétebbre. Ilyen színű az enyém is: [link]


Felnit is már néztem ki hozzá, valami klasszikust. Én a BBS RA-kra gondoltam: [link]

2013. máj. 19. 17:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Csináld végig bátran! :)


De a kipufogóra tényleg figyelj, csak véget semmiképp.

2013. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most vég alatt a hátsó dobot érted, vagy azt a króm véget?
2013. máj. 19. 18:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Jók az elképzelések, ízléses, igényes autó lesz. Sok sikert hozzá.

Kipufogó véget semmiképpen ne rakj rá. Vagy sportdob vagy semmi.

2013. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!