Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW és Mercedes is csak egy...

A BMW és Mercedes is csak egy autó ugye?

Figyelt kérdés

Ismerőseim közül elég sokan gondolják úgy, hogy ha nekik, vagy a szüleiknek, rokonaiknak az van, akkor ők már feljebb vannak.

És Facebookon beállnak a Mercedes orra elé, és neki dőlnek.

Meg BMWre rá könyökölnek, lefényképezik a kormányt benne a jellel.

De ezek is csak autók ugye?

Nekik is fizetni kell a boltban mindenért nem?

Miért hiszik azt, hogy Ők többek ettől?



2013. máj. 19. 19:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%

mert ezek az autók státusz szombólumok, presztízzsel rendelkeznek :D

szerintem a mercik csúnyák (nem mondom van pár amit elfogadnék de úgy általánosságban) viszont a bmw-knek eléggé brutális kinézetük van :D

2013. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Csak a szegény emberek állnak így ehhez.
2013. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12%

a BMW azért jó mert azzal lehet csinálni a bornotot azaz a kapartatást, mert hátsó keréken hajt.

és élvezetesebb veeztni az ország úton.

amit pl egy suzuki csak 60 nal vesz be azt a knyart egy hátsó kerekes BMW 120 szal.

stabilabb, jobb.

Télen lehet vele farolni.

Nekem is BMW-m van, és a csajoknak bejön

2013. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Vizéli László ***** válasza:
60%
Én le szoktam szarni magasról kinek milyen autója van. Mindenki abban a kategóriában keresgéljen autót amit fent tud tartani. Azzal meg ha valakinek luxusautóra telik és ezzel menőzik, azt tudom a legjobban sajnálni. Szánalmas egy népség aki a vagyonával menősködik, és minden mást leszól.
2013. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
A kérdéshez melléklet példát a #3-as hozzászólásban tudják megtekinteni.
2013. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Én szeretem mindkét típust, nicns velük semmi bajom. Az új szériák már elég rondák mindkét fajtából, a régebbiek jobban bejönnek. Egy 123as mercit vagy 115et jobban elfogadnék, de az 525ös bmw elől sem zárkózom el.

De ezen felül szeretem a ladákat is, főleg az 1200as kategóriából. A régi autók híve vagyok.


Üdv: 21/F

2013. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%

"A BMW és Mercedes is csak egy autó ugye?"

Manapság már inkább agyonelektronikázott szappantartók.


Gondolom nem fehérek azok a bizonyos ismerőseid. :)

2013. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De, van köztük 1-2 aki magyar.
2013. máj. 19. 20:17
 9/23 anonim ***** válasza:
14%
Ez az irigy ember tipikus megnyilvánulása...
2013. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 T5- ***** válasza:
86%

# 3 Neked legfeljebb matchbox BMW-d van kishaver. Csajoknak bejön... Csajoknak tudod mi jön be? Szép új nagy szappantartó forma, csillogó metálfény, nagykerék, és kéken világítson elől. Mindegy, hogy az egy 5er vagy egy Insignia, vagy ML Merci vagy bármi ami új.... Egy lefosott E30 vagy E28-tól nem fog benedvesedni egyik sem.

Amúgy mi az a bornot? Ja?! BURNOUT... Mert a Mercedesek többsége nem hátul hajt mi? De igen, és azzal is lehet gumit füstöltetni, de elmondom neked, hogy egy szar 1,4-es Astráról is leégetem neked a gumit... Ezért jó a helyesírás, könnyű belőni, hogy ki mennyi idős lehet. Nyelvtanórákon odafigyelni!


# 4 Szánalmas egy dolog az irigység...

__________________________________________________________


Audi, BMW, Mercedes-Benz is autó igen. Csak egy kicsit más mint a többi. Ülj be egy azonos korú és kategóriájú kommersz autóba, meg a német prémium hármasból az egyikbe, már érzed a különbséget. Rúgj vele egy kört és rájössz, hogy miről beszélnek azok akik áradoznak róluk. Az anyagok amik körbevesznek, érzed-látod, hogy ezen emberek dolgoztak, tervezték, hogy neked jó, és kényelmes legyen. Az apró részletekre való odafigyelés, a minőség. Ahogy gurul, ahogy húz, ahogy 160-nál is csendes, ahogy kanyarodik, ahogy megáll, az valahogy más mint a többinél. Mert komolyabb futómű van alatta, komolyabb motorral, gondos hangszigetelés. Nem nyeklik, nem nyaklik, nem csavarodik, nem zörög nem csörög. Érzed, hogy minőségi termék. A minőségnek ára van, aminek ára van annak pedig presztizse. És ez így van jól. Akinek ilyen van az nyugodtan lehet büszke rá, van aki csak meséli, van aki fényképezkedik vele, és van aki csendesen élvezi. Nincs ebben semmi kifogásolni való. Akinek nem tetszik, abból pusztán az irigység szól. Szerintem.

2013. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!