Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW és Mercedes is csak egy...

A BMW és Mercedes is csak egy autó ugye?

Figyelt kérdés

Ismerőseim közül elég sokan gondolják úgy, hogy ha nekik, vagy a szüleiknek, rokonaiknak az van, akkor ők már feljebb vannak.

És Facebookon beállnak a Mercedes orra elé, és neki dőlnek.

Meg BMWre rá könyökölnek, lefényképezik a kormányt benne a jellel.

De ezek is csak autók ugye?

Nekik is fizetni kell a boltban mindenért nem?

Miért hiszik azt, hogy Ők többek ettől?



2013. máj. 19. 19:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23%

6. válaszoló pacsi

16/F

2013. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Igen, csak egy autó, és a BMW, Mercedes nem egy nagy durranás.
2013. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%

miközben gépelek, a nyálam a billentyűre csöpög...mert igen, milyen jó lenne, ha állna az udvaron egy merci..na jó, legyen bömös..


de csak a nyálcsorgatás marad(mint neked is)

2013. máj. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 4165 ***** válasza:
Persze, ezek is autók. Nálunk nagy dolognak számítanak. A hazájukban átlagos. Személy szerint MB párti vagyok, az üzemeltetése olcsóbb. De a Swiftemé méginkább. :) Tapló ember ülhet egy Marutiban is.
2013. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nagyon menő az ilyen 20 éves bontószökevény BMW mellé odakönyökölni tényleg. :D Szerintem inkább szánalom.
2013. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%

Áhh gyerek ez annyira alja.. :D Pont elképzelem amit az utolsó írt, hát röhögnöm kell. :D

Ilyen 15-20 éves trágyákhoz aztán nagyon menő odakönyökölni. [link]


Én egy kisebb fiatal autó mindig többre tartottam, mint egy lelakott BÉ EN VÉ-t.

2013. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A BMW és Mercedes is csak egy autó ugye?

Erre a kérdésre elvileg csak igennel, vagy nemmel lehetne válaszolni. Igen autó.


Az autóval pózolós témájú képeken én láttam már egyéb autókat is, szép számmal. Seatot, Audit, Jaguárt, de van, aki a Suzukijára büszke (vagy egyébre). Csak a BMW és Mercedes márkájú autókra inkább odafigyelnek, ezeket hamarabb észreveszik. Ha egy Suzukival közlekedő vét egy hibát, vagy rossz helyen parkol, azt észre sem veszik. De ha egy BMW, vagy egy Mercedes teszi ugyanezt, akkor máris ő a megtestesült gonosz. Ha egy agresszív sofőr Suzukit vezet, azzal nem foglalkozik senki, de ha egy BMW tulajnak gurul el a gyógyszere, akkor egy bunkó paraszt. Ha egy 10 éves Suzukiban, vagy Mazdában látunk lepusztult embereket, vagy egy kopasz kétajtós szekrény méretű alakot, akkor fel sem figyelünk rá (sok ilyet látok nap mint nap), de ha 10 BMW közül egyben már ilyet látunk, akkor már általánosítjuk, hogy az összes BMW az igénytelen emberek és a kopasz kigyúrt bunkók autója. Vagy ha látunk egy Suzuki Swiftben, vagy egy Honda Civicben folyamatosan padlógázzal közlekedni egy fiatal egyedet, akkor az klassz, de ha BMW-ben látunk ilyet, akkor köcsög boyracer, vagy ha Merciben, akkor meg apa/anya pénzéből arcoskodó ficsúr. Beteg ez a társadalom, na...


Az új autó/régi autó témával kapcsolatban azt gondolom, hogy vannak olyanok, akik új autót vesznek és vannak, akik ugyanannyi pénzért egy használtat. De itt sem kellene kiemelni se a BMW, se a Mercedes márkát választókat. Például egy 5 éves Honda Accord, Toyota Avensis, vagy Ford Mondeo is elég drága ahhoz, hogy rásüthessük a tulajdonosára azt a bélyeget, hogy hivalkodni akar, mert csak 3 és fél milliója van és ebből nem új Suzukit vett, hanem egy használt nagy autót. Személy szerint ennyiből egy jó állapotú Saabot vennék, nem új Suzukit, de ugyanakkor nem nézem le azt, aki új Suzukit vásárol. Az is autó, annak van súlya, számolni kell vele a forgalomban, ha azzal koccanunk, akkor mindkét autóban kár keletkezik, már csak ezért se nézi le senki. Meg egyébként sem, ezt szerintem bebeszélik maguknak a Suzuki tulajok. A miheztartás végett, akik meg itt a gyakorin szavazgatják le a Suzukis válaszokat, azok nemhogy Suzukit, de BMW-t sem vezettek még.

2013. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ez a 20 éves trágya ( [link] ) ránézésre jobb állapotban van, mint némelyik 5 éves autó.
2013. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

20 éves BMW:


Donornak elmegy:

[link]


BMW 318i, motorikusan jó állapotban, küszöbök korrodáltak, lábon elvihető.

[link]


Leírás: Jó motor, rozsdás karosszéria.

[link]


Leírás:


Nagyon szép állapotban motorhibás, XD

[link]


Futott km: 227 000 km :)

Frissen felújított motor! XD Cserélt vezérlés, cserélt hajtókarcsapágyak, síkolva, teljes mértékben felújítva! Új lengéscsillapítók, fékbetétek, tárcsák, lengőkarok.

[link]


Vannak jók is, de 1 milliót egy 20 éves autóért, kizárt.

2013. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Sz@rt nem érnek ezek. Már rég bontóban lenne a helyük.
2013. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!