Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Polo vagy swift? melyik...

Polo vagy swift? melyik kocsit érdemesebb megvenni? Fenntartásilag melyikkel járok jobban? árban azt néztem, h 3-400ért már vannak jók polorol tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 20:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

itt van pár vélemény

[link]


[link]


[link]


ezek alapján és agyerekkori barátom elmondása alapján csak ajánlani tudom az acordot


az alkatrészek árát meg nekd kel eldöntened hogy megfizethető e számodra vagy sem

itt nézelődhedsz

[link]

2013. máj. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A fati és az öcsém toyotájához a legtöbszőr a Yakoparts alkatrész márkát szoktuk rendelni mert ez amárka köztes árban van az ólcsóbb és a drága között viszont minőségi alkatrészeket gyártanak :)
2013. máj. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nézegettem a swifteket amiket küldtél és azok is elég jók, 2002-3 asok ugyanúgy 400ért lehet jobban járnék vele mint egy régebbi poloval
2013. máj. 20. 12:26
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban járnál vele már csak azért is mert ahogy te is mondtad 2002-2003 évjáratúak,melesleg tágasabb a swift utastere,meg egy picivel az alkatrészek is olcsóbbak hozzá és az az 1.3 16V 84 lóerős motor szépen viszi a könnyű 8 mázsás kasztnit.

Nekem is volt swiftem igaz az enyém csak 1.0 volt de azzal sem volt különösebb bajom.Ha tényleg olcsón fentartható autót akarsz a swift az nagyon jó választás :)

2013. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De szerintem swiftből mindenféleképpen az 1.3 16V (szelepes) motorral szerelt változatot vegyed ha tényleg swiftet akarsz
2013. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
az a baj, h nagyon kevés 16szelepes eladó van budapesten és azok se annyira jók, szóval lehet, h marad a sima
2013. máj. 25. 16:19
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem kötelező helyben venni autót én 500 km vetem meg az első autómat onnan ahonnan lakok, ha jó autót akar venni az ember sajnos azután mászkálni kell.Legalábbis én rászántam az útiköltségre a 10-15.000 ft.

A sima 1.3-al sincs baj annyi hogy nem megy annyira lassabban gyorsul

2013. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!