Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha YZF-R-125 vagy KTM 125...

Yamaha YZF-R-125 vagy KTM 125 Duke?

Figyelt kérdés
Most tettem le a B125-öt így már lehet rendszámos motorom. Budapesten használnám főként városon belül. Hozzáértő válaszokat előre is köszönöm. Érveket és ellenérveket várok :)

2013. máj. 21. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
B-s jogsival nem csak automata váltósat vezethetsz? Mindkettö nagyon drága 125-ös, én a KTM-et választanám. A Yamaha túl komolynak néz ki, ha meg beindítod, ráébredsz a valóságra, hogy ez egy 125ös... De biztos jó. Simán csak jobban bejön a Duke, de ha érvelni kell, akkor azt hoznám fel, hogy minden tesztben dicsérik, állítólak piszokjó alváza és fékei vannak, és fordított az elsö villa. Emellett még jól is néz ki, és nagyon buli lehet vele menni, ellenben az R125-tel, amit már volt szerencsém kipróbálni. Úgy viselkedik, ahogy egy 600-as sportmotor, tehát gyors kanyarvadászatra tökéletes, de lassú tempónál kicsit olyan nehézkesnek tünik. A gond az, hogy olyan nagyon nem tud gyorsan menni, tehát a gyors kanyarokban való jó viselkedést nem fogja tudni megmutatni... Tudtommal a KTM könnyebb is.
2013. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is a Duke
2013. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is a Ktm felé hajlok, mivel első motor lenne, úgymond tanulómotor az egyetlen dolog ami ellene szól az ára.
2013. jún. 5. 11:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, igen, 4000+ € kicsit sok egy tanulómotorért :) nekem a 600-as CBF került 3100-ba... Nézz hülyének, meg gondolj, amit akarsz, de én egy használt Honda CBF 125-öst ajánlanék első motornak. Jó áron van, befecskendezős, megy mint a svájci óra, teszi a dolgát. Nem nyomatékszegény, nem igényli a pörgetést (persze a 600-as jobban húz alulról, de egy 125-öshöz képest szépen megy, elég jó gyorsulása van). Könnyű irányítani, fordulékony, mint egy bicikli, és lehet vele driftelni, hátsókerekezni, meg mindent, amit a Duke-val... Ha a szüleim miliomosok lennének, annak idején én is Duket, vagy hasonló kaliberű gépet hajtottam volna, de mivel nem azok, a kis CBF tanított meg igazán motorozni. Szóval én ngyon ajánlom, már csak azért is, mert ha elfekteted, nem a drága osztrák műanyagok törnek, és nem a 0-kilométeres gépet fekteted meg (az biza tud pár nap kialvatlanságot okozni)... Anno írtam róla egy tesztet a sportmotor.hu-ra, ami nemtudom, milyen okból kifolyólag nem került kiírásra, de ha netán érdekel, szólj és elküldöm privátban.
2013. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Üdv. Megköszönném, ha átküldenéd, mert nyitott vagyok mindenre, meg szeretnék tanulni motorozni, amihez egy 125-ös gép a tökéletes elsőnek és az ár érték arányt figyelembe véve is a cbf a nyerőeddig, szóal megköszönném, ha átküldenéd azt a tesztet :)
2013. jún. 7. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE DUKE
2013. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!