Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Yamaha WR 125, Aprilia Mx...

Yamaha WR 125, Aprilia Mx 125, Aprilia RX 125, KTM Exc 125, KTM Duke 125. Melyik felel meg tanulo motornak?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Megbizhatobb, iranyithatobb stbstb
2011. jún. 20. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ömm én a Yamahát választanám már csak azért is , mert teis láthatod hogy azért utcákon több van velük mint az apriliában...valahogy nekem sose volt szimpatikus az a márka. KTM Dukera meg aztmonják hogy nem tanulómotornak való azt hiszem azért mert túl erős gépek...Tanulómotornak Általában Yamaha YBR, HOnda cbr 125 vagy honda cbf 125öt szoktak ajánlan ,de ha krossz/enduroban gondolkosz akkor a Yamaha
2011. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát én meg inkább mindig is "aprilias" voltam :DD

KTM Duke 15lovas, + a yamaha is, nem? állitolag alig huzza ki a 100at. vagy?

2011. jún. 21. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
4üteműkre általában ez jellemző hogy soka tkinlodnak mire elmennek 100ig de kényelmes velük menni. Ha gyorsabbat szeretnél akkor 2 ütemű kell neked. Egy régi Aprilia RS a megfelelő neked bár mint irtam nemtudom csak enduro/crossban gondolkodsz. ha nem akkor még tudom ajénlani a régi Honda cbrt vagy nsrt
2011. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
áhh,elég nekem ez 100km/h ora is, és igen inkább ilyen supermoto/enduro stilus tetszik,mivelhogy magas vagyok,nekem talán ezek passzolnak. EXC 2utemu,viszont nagyon draga, a 2millio forintot sokallom erte...
2011. jún. 22. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tanulómotornak ezek közül az Aprillia-t ajánlom azon belül is inkább az Rx-et.
2011. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a KTM Duke 125 a legjobb ezek közül. Jól néz ki, kiváló minőségű alkatrészekből van, jó a kezelhetősége. + Újonnan olcsóbb, mint a Yamaha.
2011. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen,KTM Duke lesz a végén! 1millio forint,4000euro kulfoldi vagyok (Szerbia) a határon 25%át visszakapom, igy kijön 3000euroba,ami viszont 125köbös ilyen minöségu mocié nemsok : )
2011. jún. 25. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!