Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Főtengelyes a robogóm?

Főtengelyes a robogóm?

Figyelt kérdés

70-es tuning robogóm, 1200 km van benne, új hajtókart és tűgörgőket kapott a télen. Néhány napja 100 körüli tempó után észrevettem, hogy gázelvételnél van egy kis zörgése, ami azóta is megmaradt. Előtte többször is mentem ennyit, nem volt gondja. Csapágyakban is 1200 km van, nem lóg a főtengely semmit. Felső tűgörgőre gyanakszom, lehetséges hogy ilyen kevés km után meghibásodjon? Ha a hengert leveszem, milyen módon lehet megvizsgálni a főtengely állapotát?


Top Racing hajtókar szett van benne, alsó tűgörgő ezüstözött, felső nem, a robogóm 8-10.000-es fordulaton üzemel.


Előre is köszönöm mindenkinek!



2013. máj. 22. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a 70-es henger szétverte a főtengelyt. Bár először én is a csapágyakra gondoltam, de nem hinném, hogy ennyi km után tönkremegy.
2013. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy 70-es polini vashenger van rajta, dugóban, fúrásban is 1200 km van. Főtengelyt is direkt felkészítettem rá a hajtókar szettel, ezüstözött alsó tűgörgővel. A felső nem ezüstözött, esetleg az lehet gyenge pontja, 9.500-at pörög a motor nyél gázra.
2013. máj. 22. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!