Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó vagy autó éri meg...

Robogó vagy autó éri meg jobban? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2 éve mindenki nyúz hogy tegyem le a kismotor jogsit, nem akartam, mondván majd autóra, így kismotorra felesleges. De beláttam jó lenne ide-oda menni motorral. Így rászánnám magam a jogsira. Egy 16 éves lánynak milyen kismotor lenne jó? :D

( [link] csak zárójelbe jegyzem meg, hogy ezt nézegetem...)



2013. máj. 22. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:

1 évet kellene már csak várnod, én a helyedben már türelmes lennék. :)

Amúgy meg Motowell-t én csak újonnan vennék, ezek kínai motorok magyar tervek alapján legyártva.

Ha nem kell nagytestű robogó, akkor én a Yamaha Jog-ot, vagy a Honda Dio-t ajánlom, ennyi pénzből már azt is kapsz, minőségre és megbízhatóságra pedig veri a Motowellt.

2013. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindjárt kezdheted a B-t, fél év, nem éri meg azt az 50 vagy hány ezret, hogy egy év múlva meg már B-d is van.
2013. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mostmár várd ki szerintem is..mire végeznél a kismotor jogsival, szinte már kezdhetéd autóra ami adja az M kategóriát is..

Robogóban pedig semmiképp ne vegyél kínait (motowell,qlink Nagytestűben a következő robogókat éri meg venni: Malaguti (F12,F15), Aprilia SR (főleg minarelli blokkosat), Yamaha (aerox pl.)

Szóval használt olasz vagy japán. Hidd el, megéri rám hallgatni.:)

Én egyébként az F12-ben hiszek:)

2013. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Alapból a gyorsulási vonz nagyon is, de az más tészta és az még arrébb van, köszönöm a válaszokat mennem a zöldek. Én is ebbe gondolkoztam amúgy hogy most elkezdem ezt, akkor felesleges 50-60 ezer + ha vennék valamit akkor már nem annyi és azért az autó jogsi többe kerül...:)

2013. máj. 22. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
figyelj szerintem b1-ből rakd le majd a jogsit akkor vezethetsz kocsit és 125ccm-es motort is,főleg ha gyorsasági párti vagy akkor kevés lesz az 50-es egy idő múlva :D amúgy kezdésnek jó kis motor a simsont azt nem ajánlom mert nem túl nőies de ha gyorsulásit akarsz vegyél egy yamaha aeroxot az megy mint a golyó
2013. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Heló nekem autóm meg motorom is van (aerox) és jobban szeretem használni mint az autót. Igaz full tuning majnem annyi vklt mint ammenyiért a motort vettem. 130km/h val megy. És 150ccm csak a poveres gépék hagynak le gyorsulésban, 250 etz, 350 cz, végsebességre hagy Ott esetleg. Pedig az enyém 86ccm és 26 lóerő (gyári 3)
2013. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem is ez lesz. Mentek a zöldek :)
2013. máj. 23. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!