Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék venni mit...

Autót szeretnék venni mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudom milyen autót vegyek. Nem nagy viszonylag kicsi autót keresnék. 750.000ft környékén. Használtat . Évjárat minnél fiatalabb. Diesel előny lenne. Ilyenre gondolok pl. Volkswagen Polo 1.4 Diesel. Találtam két autót . Egy peugeot 206 ost és egy 4es Golfot. Peugeot jobb állapotba van. És fiatalabb.+Diesel ,de a peugeotokban nem vagyok otthon alkatrész stb. Esetleg mást ajánlanátok? Belinkelem őket. Volkswagenek előnybe vannak mert ismerősünk tud olcsón alkatrészeket beszerezni. Most jelenleg egy 2es Golfom van és már elég idős és cserére szorul.Ami ne legyen márkára semmiképp. Az a japán kocsik. Suzuki ,Toyota... Ha esetleg linket is küldtök azt megköszönöm . Itt vannak a linkek : [link] [link] Köszi előre is.

2013. ápr. 7. 01:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kérdező már a kérdésedben meg is adtad a választ kis autót szeretnél volswagenek előnyben pl póló. Akkor vegyél pólót főleg ha olcsón tudól hozzá alkatrészt szerezni :)
2013. ápr. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Üdv. A polo jó lenne ,de árfekvésbe dieselbe elég drága. És úgy hallotam ,hogy gyengébb anyaga van mint pl a golf. Ezért nem tudom melyik lenne a legjobb. Mondjuk nekem a polo tetszik a legjobban:)
2013. ápr. 7. 01:36
 3/17 anonim ***** válasza:
37%

Látom nem írtózól a francia autóktólsem a dacia logen-hez mitt szólsz?6-8 évesek kevés km futással


Benzin

[link]



[link]



Dízel

[link]

2013. ápr. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

gyengébb anyaga DDd a kategória külömbség miat nem egy kategóriába esik agolf és apóló ez olyan mint pl egy audi A3 össze akarna hasonlítani az ember egy A6. egy kisseb autó mindig törékenyebb lesz mint a egy nagy

A póló mellet szól az a golfal szemben hogy apoló hoz olcsóbb az alkatrész és alacsonyabb afogyasztása

2013. ápr. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egész jók köszönöm.
2013. ápr. 7. 01:44
 6/17 anonim ***** válasza:

itt egy pár dízel még igaz francia


RENAULT MEGANE

[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szívesen
2013. ápr. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezek már elég nagyok. :)
2013. ápr. 7. 01:56
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor ezek

RENAULT CLIO dízel

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,de megyek aludni :) . A cliok nekem is tetszenek.
2013. ápr. 7. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!