Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autót ajánlanátok?

Ti melyik autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék olcsón autót venni. A követekező 4 közül melyiket tudnátok ajánlani?


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. máj. 9. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül talán a Fiat Stilo az, amelyik valamennyire értelmes választás.
2013. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Fiatot ne!! Később visszatudnak köszönni a hibái. Ezek közül inkább az Audi, mert az 1.9-es motorja elég megbízható, strapabíró, vagy a kis Peugeot, arról se hallottam sok rosszat és még nem is horribilis összegbe vannak hozzájuk alkatrészek.
2013. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Persze, 100 éves dízelek. Azokkal szép ám az élet...
2013. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

fiat megbízhatóbbnak tűnik. A 306-os peugeot is ígéretesnek tűni, csak nem tudom, hogy mennyire reális a 170000 es futás.

A másik kettő meg sokat futott már, bár a 1.9 tdi jobbnak tűnik mint a BMW tds.

2013. máj. 9. 23:24
 5/9 A kérdező kommentje:

vagy ez?


[link]

2013. máj. 10. 00:10
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen, azaz ezer éves dízel sokkal megbízhatóbb, mint a fiat!
2013. máj. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kolompár Achillesz.

Írd már le nekem hogy mi a baj az öreg dieselekkel, mert én úgy gondolom hogy csak pár helyen olvastad valakiktől ezt a mondatot, és azóta mindenhová csak ezt írogathatod. De mielőtt leírsz bármi hibát, nézz is utána hogy mennyibe kerül cserélni az alkatrészt. Simán meg lehet venni egy öregedő audit 1.9 tdi-vel, leehet hogy a kaszni hamarabb lerohad a motorról mintsemhogy annak a blokknak komolyabb baja legyen. (A rend kedvéért nekem nem ilyen kocsim van)

2013. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Audi megbízható, amennyiben valós kilóméter van benne, ezek közül talán azt választanám egy alapos átnézetés után.
2013. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
audi.
2013. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!