Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mike Brewer valóban autókeresk...

Mike Brewer valóban autókereskedő volt?

Figyelt kérdés
Mert a sorozatban folyton azokat mondja, h 30 éve van a szakmában, meg h sok ismerőse van az autókereskedők között. Szerintem ez csak hülyítés.
2013. máj. 22. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
'97 óta TVs személyiség. Előtte ki tudja.
2013. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ő már többször hangoztatta , hogy annak idején mikor elkezdte az autókereskedést saját maga javította az autókat.

Mondjuk hihető is mert minden típusnál tudja mik a típus hibák és látszik is, hogy nem egy irodás újságíróról van szó. Egy biztos, hogy ha ismerném vele mennék el autót venni:)

2013. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát azért Edd China szerintem 100× jobban ért az autókhoz! Mike meg max előtte begyakorolja a szerepét szerintem.
2013. máj. 23. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jobban ért mivel neki ez a szakmája vagy 20 év óta. Szinte minden részt láttam és nem egyszer volt, hogy a Mike megállapította az autó baját a próba úton.

Szerintem nincs értelme kitalálni, hogy évtizedek óta a szakmában van mert ezzel semmi pluszt nem tesznek a műsorhoz.

Többször ment alkatrészért régi cimboráihoz nem hiszem, hogy betanulják, hogy ők régóta ismerik egymást.

Egyszerűen nincs értelme, hogy most össze vissza hazudjanak ez nem a Győzike show, hogy eljátszanak 1-1 jelenetet a műsor nézettség növelése érdekében.

2013. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a műsor egy színjáték. Ezt azért véssük az eszünkbe :)


Mike Brewer egy televíziós műsorvezető, régen lehet, hogy autonepper volt de már közel 20 éve nem az. Pláne nincs közös autófelújító cégük Edd China-val.


Edd China amúgy egy végzett mérnök és saját egyedi autó átalakító cége van Cummfy Banana Limited néven.


Az autókat a műsorban valóban felújítják, de nem Edd China teszi azt a saját kis kezével, hanem egy szerelő team. Vele meg forgatnak 3x2 órát, ahogy bütyköli a gépet.

2013. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És ezt te honnan tudod ennyire biztosan?


Én csak azt nem értem, hogy mi értelme van, össze vissza hazudni?!

Ezzel az erővel akkor egy igazi autószerelőt is berakhattak volna a műsorba aki valóban elvégzi a szerelést.(ez a logikus, hogy ezt is tették)

Kicsit hihetetlennek tartom, hogy egy csapat csinálja az autót majd időközönként odamegy Edd és elkezdi csinálni, hogy felvegyék és ezt időközönként el játssza.

Az, hogy autófelújító cégük van az kamu. Itt a vásárlás-felújítás-eladás csak a műsor kedvéért van nem pedig a profit szerzés miatt.

Az, hogy mérnök attól még miért ne lehetne autó szerelő?!


Szóval akkor azt állítod, hogy a szerkesztőség felbérelt egy csapatot, hogy újítsák fel az autót és felbérelte Edd-et, hogy játssza el az autószerelőt?! Ennek sok értelme van...

Nem roncsokat vesz Mike, hogy csapatnak kelljen helyre hozni hanem sok kisebb hibájú autót amit 1 személy képes megcsinálni 1 max 2 nap alatt.

2013. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!