Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vételéhez...

Használt autó vételéhez honnan kell venni adásvételi szerződést?

Figyelt kérdés

Googleztam,de többfélét látok,egyik helyen ezt irják jónak,másikon a másikat hogy frissebb,nyomtassam 4 példányban....


Melyik a jó?



2013. máj. 23. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Bármelyik oldalról le lehet tölteni ilyen formanyomtatványt, ugyanaz van mindegyikben, csak esetleg máshogy van megformázva.
2013. máj. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz, az okmányirodák kizárólag a 2013-as verziót fogadják el, ahol már állampolgárság is szerep benne adatként! [link]
2013. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az, amelyik 4 példányos, van rajta km-óra állás, törzskönyv számának rubrika és 4 féle dátum az adásvétel időpontjánál, az egyik óra és perc adatokkal... :D


Bármelyik papír-írószer-nyomtatvány boltban 100-120 forintért adnak gépjármű adásvételi szerződést, én ott szoktam venni. Az okés, az adatok "átírósak" (azaz csak egyszer kell kitölteni), viszont aláírni minden példányt mindenkinek eredetiben kell.

2013. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

első: nagyon nem mindegy,ennyire már rájöttem


többieknek: köszönöm a linket,akkor nyomtatványbolt,az a biztos

2013. máj. 23. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik írószerboltban, papírboltban kapsz aktuális adásvételi formanyomtatványt. Maximum 2-300 forintra tippelem az árát.
2013. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!