Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A héten vettem egy autó és az...

A héten vettem egy autó és az adásvételi szerződésben az én nevem van (kiskorú vagyok ) és apám az üzembentartó és az ő nevén is van a biztosítás és most vinnénk átíratni akkor csak az átírási költségek?

Figyelt kérdés
kell fizetni vagy pluszban kell még az üzembentartói szerződésnek a költségeit is fizetni?

2013. márc. 25. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Kell írnotok egy üzembentartói szerződést is, aztán átiratáskor azt is be kell adni. Ha egyszerre csináljátok, akkor csak egy költség van: a szerzési illeték megoszlik a tulajdonos és az üzembentartó között! Tehát te kapsz egy csekket az átírási díj 30%-áról, apád meg a 70%-áról, de ugyanannyi lesz, mint egy sima átírás.
2013. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!