Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson 4-esbe fulladozik?

Simson 4-esbe fulladozik?

Figyelt kérdés

Siasztok.Van egy Simson S51 Electronik típusú motorom.A hibája a következő:

megyek 4-esbe húzom a gázt egyszer csak kezd fulladozni elmegy benne az erő de kb. 2 km után utána jobban ráhúzok a gázra megyek egy ideig vele és megint kezd fulladozni leváltok fokozatosan 1-be és ott már le is fullad de utána szivatóval azonnal indul.Mi lehet a baja?Nem rég lett cserélve a gyújáts,dugattyú,csapszeg.



2013. máj. 23. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Hy!

Ami a baja az hogy lehúzod a benzincsövet a karbiból,megnyitod és folynia kell rendesen.

Ha nem ez a probléma akkor ki kell pucolnod a karbit,azon belül pontosabban a tűszelep beömlőrészét.

Tuti a kettő közül valamelyik.

Sok sikert hozzá!

Üdv!

2013. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Táltos válasza:

gyujtáshiba...

am nem eladó a motor ?

2013. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Táltos válasza:
szerintem meg kondi mert 1 kis idő kel h felmelegedjen és utána sz*r lesz a gyújtásod ...
2013. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kondi baja volna akkor szar lenne a gyújtása és akkor durrogna és úgy állna le.

Itt az a baj hogy kifogy a nyál a karbiból,ilyenkor vagy gyenge a bejutásnak a benzinnek,vagy el van tömődve a szelepnél vagy átkéne állítani a benzincsapot tartalékra,vagy emelni kell az úszószintet ha állítva volt rajta.

Én ezt tapasztalatból írom! :(

:)

2013. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma.Nem kapott elég benzint kitisztítottuk meg a karburátornál azt a csavart meg kellett húzni azt hiszem.(nem én csináltam csak segítettem és néztem)
2013. máj. 23. 20:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Új gyújtás új dugattyú csapszeg stb....Végsebesség 60-65 Km/h
2013. máj. 23. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyet ne felejts el,be kell járatnod így is.

ezt ajánlom ,jó kis olvasmány!

Üdv!

[link]

2013. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia.Nekem meg van ez a kis könyv :)
2013. máj. 24. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!