Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsö kocsinak szerintetek...

Elsö kocsinak szerintetek megéri ennyi ért? Belseje kicsit le lakott de a motor jónak látszik

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 24. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nemvagyok benne biztos hogy a pizzakiszállító fiúk nagyon kímélték azt a motort. Inkább keress egy magánszemélyeset.
2013. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem 82000km alatt lakták ennyire le. Valószinűbb a 282000... (ennek a típusnak ha jól tudom 5 számjegyű a km-számlálója)
2013. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
meg ez lenne [link] 2között kéne választani de a fiat jobb szerintem mert nincs rossz állapotban de kb mennyi a fógyasztása mert sehol nem találóm meg ennél a típusnál mire kell figyelni ?
2013. máj. 24. 11:14
 4/15 anonim ***** válasza:
2%
Valami volkswagent nezz ne suzukit:/
2013. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el gyorsan ezt a sz.rkupacot.


- 19 éves, futárkodásra használt kocsi 83e km-rel, persze.

- A belseje nem kicsit lelakott, hanem egy okádék

- Mi alapján látod jónak a motort? Fényképek alapján döntötted el? Általában igaz, hogy amennyire igényes valaki a kocsija külső-belső megjelenésére, annyira igényes a motor karbantartására is. El tudom képzelni, ezzel mennyit foglalkoztak.

- A futárkodás gyakori rövid, hideg motorral megtett utakat jelent, sokkal jobban megviseli a motort, mint egy normál használat.

- 140-ért nem árulnak jó kocsit, tudomásul kell venni, hogy normális autóért normális összeget kell fizetni.

- Kérjél segítséget a vásárláshoz valami szakértőtől, mert így jó eséllyel fel fog ültetni valaki a sz0pórollerre.

2013. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igazatok van és amit linkeltem ?
2013. máj. 24. 11:20
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

pl ez

[link]


maga a kereskedés megbízható, az autó szintén. Én 3 éveig hajtottam egy ilyet, szinte hiba nélkül, és 3 éve a jelenlegi talaj csak olajcserére hordja

2013. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A Fiat már egy második szériás, kevésbé rohad mint az elődje. De ettől függetlenül valószínűleg kell majd rákölteni (akár a vételárnak megfelelő összeget). Bár az előny hogy sokáig van műszakija, nem neked kell rá felkészíteni.
2013. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
meg látcolag a fiat amit linkeltem jó állapotúnak tűnik.
2013. máj. 24. 12:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a látszólag lehet, hogy jó, de hallod a hangját képen? Mi van ha csörög, nyikorog, kopog, lefullad, füstöl, lóg stb?
2013. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!