Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam a motorom és azóta...

Eladtam a motorom és azóta valahogy sokkal depressziósabb lettem! Létezhet hogy ennyire szükségem volna a motorozásra?

Figyelt kérdés
eddig bármikor vmi bajom volt motorra ültem motoroztam kb háromnegyed órát és utána sokkal jobban éreztem magam mintha szabad lennék és amióta eladtam ez nagyon hiányzik és jobban magamba zuhanok!
2013. máj. 24. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Simson-t.
2013. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
250es 4 ütemű túra motorom volt Yamaha azért ezt lecserélni egy simson-ra igencsak elvenné a motorozás élvezetét :)
2013. máj. 24. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok a kocsimmal. Megtehetnem konnyen, hogy ne legyen - sot, sokkal egyszerubb lenne anyagilag, de egyszeruen szarabbul erzetem magam amikor nem volt. Olyan ez mint egy hobbi, ami nagyon erdekli az embert, es "teljesebbnek" erzed magad, ha neha kikapcsolhatsz, mert a hobbid lefoglal, mint ha nem. Nekem a kocsim ilyen, neked a motor :) Szerintem ez normalis, csak masok nem egy jarmuvel vannak igy, hanem pl egy sportaggal.
2013. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
400eft-ért már lehet jókat kapni motor nélkül lehet élni de felesleges
2013. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Nyilván motorod azért adtad el, mert:

- nem volt szükséged rá, vagy

- nem tudtad fenntartani.


Ha nem így van, akkor bocs. Ezért ajánlottam a Simson-t, mert fillérekből megvan, és mégis motoros érzés vezetni, szemben a robogókkal.

2013. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!