Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autó szerelő megtudja ezt...

Egy autó szerelő megtudja ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy régebbi,leharcoltabb állapotú autót venni?Az egyik ismerősöm karosszéria lakatos,és autószerelő!Szerintetek egy autószerelő feltudná nekem úgy újítani a leendő autómat,hogy csak 15-20 év múlva kelljen rá csak költeni?Ő egyébként fényezéssel is foglalkozik!Szerintetek?
2013. máj. 25. 18:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Véletlenül az első mondat végére kérdőjelet tettem!Bocsánat!
2013. máj. 25. 18:16
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy rendbeteszi még előjöhetnek különböző nem várt problémák. Meg persze a 15-20 év is relatív, mert ha ezidő alatt nem mész csak havi 50 km-t akkor jóeséllyel sikerülhet. De normál használat mellett nemhiszem hogy sikerülhet.
2013. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Először is kell egy olyan autó ami műszakilag jó állapotú. Olyan nincs, hogy 15-20év múlva kelljen rá költeni. Ott az olajcsere, légszűrő stb. Ha elég ramaty a karosszéria az ismerősöd befonja a haját mire végez vele. Mázlid lesz ha baráti árat kér :D
2013. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát ha utána csak a garázsban áll 15-20 évig akkor elég csak egy állagmegóvást csinálni. Azt meg csak meg tudja.


Ha használni is akarod akkor nem, nem tudja megcsinálni. Ugyanis egy autóban elég sok a kopó alkatrész amit cserélni kell. És nem 15 évente.

2013. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Persze,persze olajcserét azt tudom!Én ilyenekre gondoltam,hogy kipufogó csere,gyertya,stb.!De köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 25. 18:22
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezt a 15-20 évet gyorsan felejtsd el. Gondolj csak bele, a most eladott új autókon lesz hiba 20 év alatt? Na ugye.


Egyébként a leharcoltabb állapoton mit kell érteni? Mi van leharcolva? A karosszéria, a motor, a futómű, a belseje, vagy úgy kompletten az egész? Mert ha minden, akkor neki se érdemes kezdeni.

2013. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A karosszéria van összetörve,belsőleg elfogadható,motorja indul!Már kipróbáltam!
2013. máj. 25. 18:24
 8/16 anonim ***** válasza:
Rohad is, vagy csak össze van törve? Milyen kocsiról beszélünk konkrétan?
2013. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van akkor egy, max két évig nem kell benne semmit sem cserélni.

Egy vadiúj autó nem megy 15-20 évet csak kötelező szervizzel.

2013. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezt mégis csak érdemes megfontolnom,mert ahogy számolom,így is nagyon sokat tudnék spórolni,mintha vennék egy jó állapotút!Akár 50%-ot is!
2013. máj. 25. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!