Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Itt miért van jobbra tartási...

Itt miért van jobbra tartási kötelezettség az előzni kívánóknak, amikor osztott pályás utak vannak a képen?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 4. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Hol van itt osztott pálya?

Ez (a képen) egy két sávos körforgalom.

Ha előzöl (,de vajon miért), akkor bemész a belső sávba, mintha más kétsávos úton mennél, aztán, ha a forgalom engedi, kimész a külső sávba. Utána arra fordulsz, amerre menni akarsz.

2009. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,rossz volt a bemásolás.Szóval a kérdés ugyan az.

Mintha az autópályán haladnék de folyamatosan a jobb oldali sávban kell haladnom.Gondolom ott kell menni,hogy a többi jármű is haladhasson aki a belső sávban előzni szeretne ne akadályozzuk.

2009. okt. 4. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok! Igen! Jól érted!
2009. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)
2009. okt. 4. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:

igazából a bal oldali sávban kell menni =)

most tettem le a kreszt...van egy olyan kérdés hogy hol haladhatsz és a belső sávban, és mielőtt kimész a körforgalomból akkor kell a jobb oldali sávba menned és onnan kanyarodni ki...és körforgalomba nem igazán szokás előzni, én nem is értem minek 2 sávos körforgalom, de az okosok biztos értik... :D

2009. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!