Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit történhetett az autómmal?...

Egerecske kérdése:

Mit történhetett az autómmal? (lent)

Figyelt kérdés
Nem rég óta vezetek, szóval még friss a jogsim ezért gondolom lehet hogy, én rontottam el a kocsin valamit. Szóval azt történt hogy egy jó pár km után azt vettem észre hogy a lábfék akkor fog amikor a pedált szinte majdnem hogy csak tövig nyomom, de ott hirtelen nagyon fog. Később az egész helyre állt. A hiba teljesen eltűnt. Mi történt?
2013. máj. 27. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy olyan útszakaszon mentél sokáig ami egyenes és nem kellett fékezni így kicsit felpuhult a fék de ha utána felkeményedett akkor nincs gond.
2013. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen autó? Milyen helyen mentél? Dombról lefele esetleg?
2013. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fek nem jatek,nezzel bele a 4 kerek belsejebe szarazak-e,ellenorizd a fekolajszintet,ha gondot okoz kerj meg vkit aki ert hozza,vagy szerelohoz.

Es nem labfek,hanem uzemi fek :)

2013. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínuleg levegős a fék. Nem ártana légteleníteni.
2013. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

daewoo lanos 1.6 os

viszonylag több kilométert mentem egy hosszú egyenesben, enyhe lejtőn lefelé, úgy kb 7-8 km-t.

Bár igaz h ott nem igen kellett fékezni, nagyon szabad volt a terep, éjjel is volt és nyíl egyenesen mentem. Mikor Budapestre egy darabig jó volt minden, több lámpánál is megálltam és nem vettem észre semmi különöset a fékezéskor. Úgy rá egy olyan 10 perc ,, éreztem h valami nem ok, na és itt kezdődtek a gondok. Pont egy moziba mentünk, és már csak kb száz méter volt, na még odáig elmentem óvatosan, megnéztünk egy filmet, utána megyek ki a parkolóba, és minden ok volt a fékkel. Kb 2 órát voltunk távól.

2013. máj. 28. 00:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Budapestre értem,,, (kihagytam egy szót) :)
2013. máj. 28. 00:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Magától nem levegősödöik be...

Csak ha szivárog valahol.

Azért nézesd meg,attól hogy most jó,lehet vmelyik flexibilis fékcső megdagadt,és akkor már nem sok van hátra neki.

Biztos ami biztos..

2013. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!