Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerbusztok skoda 120l szeretn...

Vámos Sebastian kérdése:

Szerbusztok skoda 120l szeretném kicsit feldobni tuningos, sportos verziora gondoltam a lökháritótol alapból meg szabadultam mit javasoltok még? Ami nem tul drága nekem használt skoda cuccok is jók am?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy egy 120-as Skodához sok kiegészítő van.

Amúgy meg az emberek ki fognak nevetni ha egy ilyen tuningolt verdával jársz...

2013. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hátra a motorháztetőre hegeszd fel a vasalódeszkát, az elég menő.

De még jobb lenne, ha az autót csak közlekedésre használnád, mint a normális emberek és a saját emberi értékeiddel próbálnál kitűnni a tömegből.

2013. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha igényesen megcsinálod szerintem jól fog kinézni.


[link]


Ez nem túl extrém, nem sok minden kell hozzá optikailag. Kifejezetten tetszik :)

2013. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 3. válaszolóval. Ha igényesen, nem túl csicsásra van megcsinálva, bármelyik régi kocsiból lehet olyat csinálni, ami után megfordulnak. Persze ehhez kell azért pénz (na nem vagyonokról beszélünk).


Ez pl ronda, és csicsás, csak röhögni lehet rajta:

[link]


Ellenben ez (és amit a 3. linkelt) jól néz ki, és feltűnően igényes:

[link]


Összességében a lökhárítókat fújd le felújító spray-vel, az indexeket cseréld ki fehér búrásra, rakj alá egy diszkrét, régi stílusú alufelnit, és már kész is van. Ha nagyon tuningolhatnékod van, esetleg ültesd kicsit le (20/20 körül, több felesleges).

2013. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És az M3 stílusú visszpill tükröket felejtsd el, röhejesen néznek ki. Semelyik autón nem áll jól, csak az eredetin. Akkor főleg nem, ha még krómozott is. Meg ugye a modernt nem érdemes keverni a retroval. A 3. válaszoló által linkelt gép valóban nagyon szép. A 4. válaszoló 2. linkje se lenne rossz, csak a tükör nagyon elüt...
2013. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bajer ***** válasza:
Kevlár csomagtér tető lenne szép és hasznos. Használtan nem is lehet túl drága.
2013. máj. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!