Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok?...

Malaboy kérdése:

Milyen autót ajánlotok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Illetve az autó amit szeretnék az Golf IV, árkategória 700-800, ebben már találni szépeket, 1.6 benzin vagy 19 tdi ? Dízel azér drágább, de megéri ? 750-800 lehet jó állapotú dieseleket kapni ? Köszönöm !
2013. máj. 28. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy jó 110 lovas 1.9TDI a világból kivisz, sokkal jobban megéri, mint egy 1.6 benzin.

Hogy lehet-e ennyiért kapni? Passz, lusta vagyok megnézni :D

2013. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

szerintem is dízelt vegyél


én ajánlok még egy párat igaz nagyobbak mint a golf


toyota carina 2.0 dízel sima szívó dízel még turbó sincs rajta kevesebb meghibásodási lehetőség nagyon alacsony fogyasztás maX 5 liter országúton.Van ilyen a családban nem is egy nagyon beválltak nekünk mind a 2.0 dízel és a 2.0 benzines változat.


Itt egy 2.0 dízel

[link]


2.0 benzines 7.5-8 liter országúti fogyasztással városban inkább 9-10 liter körűl eszik.

[link]


[link]


És az 1.6 benzines 6.5 -7 litees országúti fogyasztással

[link]



de tudom még ajánlani a honda accord 2.0 TDI a legjobb haveromnak ilyenje van és nekem is csak újabb kiadásban

ennek is kedvező fogyasztása van

itt vannak a fogyasztási adatok

[link]


és egy pár accord

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Macilaci te autókereskedő vagy hogy minden kérdésre ezeket linkeled?:)

700e.-ért ne 15 évesen autót vegyen már

2013. máj. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És nektek muszáj mindenhova Volswagent meg opelt ajánlani?

Tudom már megint én leszek az aki kötegszik !!!!!

2013. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem Volkswagen-t ajánlottam mert nem szeretem. Én márkahű vagyok, én Peugeot-t vennék ennyiért, mondjuk 307-est. Vagy Volvo V40-et
2013. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Peugeot fos.Azért vannak ekkora divatban (307,206),mert olcsók. Amiket MaciLaci linkelt azok már autók.Ha az 1.9 Injektoros akkor inkább a benzinest vedd.


Én ezt ajánlom:


[link]



Nagyobb a Golfnál is.

2013. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, igazából kombit nem szeretnék, előtte 2es golfom volt 1 évig, most lecserélném , de szerintem a 4es golf jobban néz ki mint a honda vagy a toyota..Külföldről behozást szerintetek ?
2013. máj. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!