Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az emberek, akik tanácsot...

Az emberek, akik tanácsot kérnek, hogy milyen felső luxus kategóriás kocsit vegyenek, mit várnak?

Figyelt kérdés
De komolyan.Szerintetek egy olyan ember,aki örül,ha meg tud venni az életében(ha szerencsésebben alakul a sorsa) egy új ford focust,astrát stb stb,az majd tud neki tanácsot adni?Az ilyen felső körökben mozgó embereknek nincsenek barátaik,tanácsadóik,akik megmondják,hogy pl milyen Ferrarit vegyenek?Nem érzitek néha,hogy direkt provokáció az ilyen kérdés?
2013. máj. 31. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Ezek kb olyan szintű kérdések mint amit te most feltettél.

Mit vársz válasznak?

2013. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én tudom hogy provokálnak meg direkt az embereket próbálják irigylésre bírni, de a hülyének is feltűnik hogy egy 31 éves embernek honnan lenne 30 millió forintja egy különleges autóra

Másrészt aki ilyen autót akar az tudja hogy milyen lesz fenntartani szervizelni, meg úgy összességében mindent, és nem itt kérdezne, ahol az embernek már nagy szó ha egy 4 éves bmw-je van


A mai ilyen kérdés az volt mikor a srác 25 évesen R8-at akarna venni :) Erre mondják valóban hogy álom az egész, mert átlag ember gyűjthet élete végéig

20/F

2013. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem akarnak ők venni, nincs rá pénzük, aki itt kérdezget ilyeneket az csak el akarja hitetni másokkal hogy neki ilyen problémái vannak, hogy nem tudja milyen ferrarit vegyen... névtelenül mondhat bármit, lehet hogy csak egy 14 éves kisgyerek és örül hogy ilyeneket kérdezhet a gép előtt... akinek van rá pénze az bemegy a szalonba és végigpróbálgatja őket, aztán megveszi amelyik tetszik... nem neten kérdezgeti
2013. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 htj0ker válasza:
öööömm,nem tudom szerintem ha provokálni akarnának akkor azt írnák még mellé hooogy: ,,az új floridai öt csillagos Floridai hotelembe kéne egy-két új luxus kocsi amig körülbelül 30 millió forinton felül van újonnan hiszen tele vagyok pénzzel...^^'' vagy csak szimplán hülye a gazdag gyerek és örülhet anyucinak meg apucinak
2013. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 htj0ker válasza:
68%
hááááát gázsi...átízüm a hejjjzetedit,néküm is kísik a segíly lássán mán nem tudom megvönni a kis ármándónak meg merszídesznek az IPHONE 5öt...kírem a segíly osztúka siessenök!!!
2013. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen gazdagságnak is meg van az ára!Tuti nincsenek igaz barátaik,stb stb

Nem értem hogy mióta számít egy luxusautó vásárlásnál másnak a véleménye?Az ilyen minek akar autót venni,ha azt sem tudja hogy mit akar!?!

2013. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Két eset lehetséges.

Vagy abban reménykednek, - mivel ide azért sokan járnak - hogy találnak velük egy anyagi színvonalon élő válaszolókat, akik segíteni is tudnak.

Vagy egyszerűen dicsekedni akarnak. Utóbbi esetben sokszor még csak nem is igaz a kérdés, arctalanul bármelyik csóró eljátszhatja a gazdagot.

2013. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!