Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért lehet eladni egy...

Mennyiért lehet eladni egy csúnya Simsont? (S51) Ha egyáltalán el lehet adni.

Figyelt kérdés

Motorikusan nagyon jó, csak csúnya. Engem valahogy nem zavart ez. Így nem kívánták meg mások, bárhol lehetett vele parkolni :D


Általános állapot:

-az első gumi lassan cserés lesz, de még az idényt kibírja

-érdemes lenne venni egy új oldalsztendert, de amúgy ez is működik egész jól

-ülést újra kéne bőrözni.

-A tank szélén kicsit kopottas

-ha valakit zavar, akkor esetleg egy új bovden a szívatóra. Tökéletesen funkcionál a mostani is, ez csak esztétikum



Amúgy ami pozitívum: teljes motorgenerál, új középsztender, új hátsó gumi, karbi teljesen rendbe téve, gyújtás szintén teljesen rendbe téve, hátul helyzetjelző (teljesen új hátsó lámpa!), elöl tompított és távolsági fény működik, első rúgásra indul.


El lehet az ilyet adni még? Mármint valami viszonylag értelmes áron, nem egy üveg sörért cserébe. Mert ebben az esetben inkább unokaöcsémnek ajándékozom.

Eladni csak azért akarom, mert már nagymotorral járok, így fölöslegessé vált.


Köszönöm, ha valaki válaszol!



2013. máj. 31. 21:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy gyárilag 3 sebességes, de mögé van rakva egy hosszabb negyedik, így 70-et is megy, ennél gyorsabban nem mertem menni, hogy ne pörgessem szét.. a 60-65 viszont kényelmes neki.
2013. máj. 31. 21:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Most csak tippelek és 40ezret írok.

50-60ért már újabbat veszel ami tirisztoros és 4sebességes.

Nézd meg a használtauto.hu hasznaltmotor.hu oldalon hogy milyen árba mennek.Ha nagyon nem akarják elvinni azért egy festést ejthetsz rajta (kb 2flakon sprayból lefújod)A léyneg hogy benzinálló legyen kb 2000ftból és egy kis melóból meglennél vele szerintem

2013. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A gyári 4. sebesség az ezen a 3.

Ugyanis a végáttétel ugyanaz volt, csak jobban szétosztották.

De köszi a tippet, lehet kozmetikázok rajta egyet, ha nagyon nem megy el.

2013. máj. 31. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!