Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi 30km-es távhoz milyen...

Napi 30km-es távhoz milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Munkába járáshoz kellene (városon kívül). Az ára lehetőleg 350ezer Ft alatt. Megbízható, alacsony fogyasztás olcsó alkatrészek. (kicsit olyan érzésem van, hogy ez lehetetlen...:D) Suzuki Swiftet nem szívesen vennék. Csak végső esetben. Benzin legyen vagy dízel?

2013. jún. 1. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pedig ebből Suzuki lesz. Egyébként miért nem vennél szívesen? Tényleg még az erdőben is az nő, és mindenhol találsz hozzá alkatrészeket fillérekért. Aránylag nem fogyaszt sokat, kissé fapados, de 30-30 km-re ez is megteszi.

Én benzinest vennék.

Kis motornál az bőven elég.

2013. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ilyen autó nincsen, (suzuki 1.0 az 80km/h haladva 4-4.5 liternél többet nem fogyaszt és megbízható)
2013. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is Swift. 350-ért már olyat kapsz, ami ír-olvas (légzsák,klíma). Megbízható, minden olcsó hozzá..

A fogyasztásról, öcsémnek van egy 3 ajtós 1.3 G13B Swiftje. Állandó jelleggel nyomja neki, pályán is 150 körül megy, neki megállt 7-7,5 liternél a fogyasztás. Ha normálisan jársz vele országúton, akkor bőven 6 alá lehet vinni.

2013. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Talán Vw Polo II vagy III. De én is inkább a Swift-et javaslom.

És mindenképpen benzinest ennyi pénzért.

2013. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A Swiftet venném én is előre, de ennyiért nem reménytelen egy jó F Astra sem. Csak Isuzu dízel legyen, az keveset fogyaszt és megbízható, a benzines sem rossz, meg nem is eszik sokat, de azért 1-2 literrel többet kér mint a Swit. Az 1.4-es azéret, mert erölködnie kell kicsit, hogy mozgassa az autót (jobban pörög), az 1.6, 1.8, 2.0 meg azért mert nagyobb motorok.
2013. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Én is ódzkodtam a Swifttől, mégis azt választottuk 5 éve, akkor volt 13 éves. Kopó alkatrészek cseréjét és a küszöb rohadását leszámítva semmi baja, a mai napig imádjuk. Voltunk vele Bécsben is, s az országban keresztül- kasul. Nyáron 5,5, télen max 6,5 l-t eszik meg a drága az 1.3-mas motorjával. A legszebb sztori, hogy 2 éve a műszakira való átvizsgáláskor annyit mondtak, hogy elöl kell lenni ablak- letekerőnek, s mivel onnan letört, hátulról tegyük előre... Ennyit kellett csinálni az akkor 16 éves autónkkal :))

Nyilván ha nem tudnál vele megbarátkozni, ne vegyél Suzyt, de azért szerintem fontold meg ;)

Egyébként mi kis Cliokat, Astrákat és Fiat Tipokat nézegettünk még anno, ezek is hasonló kategóriás autók. :)

2013. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Napkiraly ***** válasza:
megjöttem, mondom a szokásost,daewoo tico is jó erre
2013. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Peugeot 306
2013. jún. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy robogó nem lenne jobb? Alig fogyaszt, alacsony költségek. Télen ugyan nehezebb vele bejárni, de ha az utakat rendesen letakarítják, akkor csak jól fel kell öltözni, idén sem voltak olyan mínuszok, hogy gond lett volna.
2013. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
350 alatt nem igen kapsz normális 306-ost, amúgy nagyon jó választás lenne, főleg az 1.9 szívódízellel, elnyűhetetlen.
2013. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!