Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi 30km-es távhoz milyen...

Napi 30km-es távhoz milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Munkába járáshoz kellene (városon kívül). Az ára lehetőleg 350ezer Ft alatt. Megbízható, alacsony fogyasztás olcsó alkatrészek. (kicsit olyan érzésem van, hogy ez lehetetlen...:D) Suzuki Swiftet nem szívesen vennék. Csak végső esetben. Benzin legyen vagy dízel?

2013. jún. 1. 18:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Viszont a 106-os 1.5 dízellel jó lenne neked, 300 körül kapsz már.
2013. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9. válaszolónak: igaz, hogy egy robogó fenntartása nem hasonlítható össze egy autóéval, de a használhatósága sem.


Munkába járni azért az sem mindegy, milyen távolságra kell. Egy robogóval elég kényelmetlen naponta 30km-nél messzebb járni, és közben 50-60-al zötykölődni. Emellett a bevásárlás is problémásabb vele. És én télen nem szívesen ülnék motorra.

2013. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Robogón is gondolkodtam, de elvetettem az ötletet a rossz idő miatt. Esőben sem szívesen járnék vele.. Ezek szerint még is csak a Suzuki lesz a mi autónk.. :D
2013. jún. 3. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!