Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb autó?

Phoenix25 kérdése:

Melyik a jobb autó?

Figyelt kérdés
Mazda 6 2.0 TDI 135lovas (2003-as) vs BMW 320d M-packet 130 lovas (2002-2004)

2013. jún. 2. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha választanom kellene akkor a Mazda. BMW-ből már annyi van mint a rohadás.
2013. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Melyik a jobb? :D
2013. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Ezek közül nekem a Mazda kéne inkább. Kulturáltabb, nem hülye régi bmw, meg legalább új is. 2003-as Mazdát nem adnék egy 2002-es 3-as bmw-ért. Amúgy is alacsonyabb kategória. A 6-os Mazdának inkább az 5-ös bmw a kategóriatársa.


BMW nekem max akkor kéne, ha lenne 20-30-40 millióm venni egy újat. Szerintem ezek a régiek baromi gáz h ennyi van belőlük az utakon. Minden hülye bmw-t akar, az se baj, ha 10-20 éves, de bmw legyen, nem számít h más márkából kapnak sok-sok évvel fiatalabbat. Mindenütt régi bmw-t lát az ember, aztán persze arcoskodik vele a sok gyökér. Szóval bmw-t sztem csak akkor, ha van 30 millió, addig inkább Mazda!!!!

2013. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó! Mazdából meg akkor ciki, ha RX7-essel jár az ember? Elvégre az is lehet 10-20 éves. Nem mellesleg (ahogyan a BMW-nél is), van 2012-es is. Vagy te minden 10 évnél idősebb autót kiröhögsz, mert nem 200 ezer Forintba kerül, pedig van annyiért is? Te se egy régi Swiftet, vagy F Astrát vennél, ha lenne pénzed egy olyan autóra, ami 20 évesen ér közel annyit, mint egy vadiúj Opel, vagy közel annyit, mint egy Audi vagy BMW...
2013. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ami 20 évesen ér annyit, mint egy vadiúj Opel, vagy közel annyit, mint egy Audi vagy BMW...

*

2013. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
praktikum és kényelem szempontjából szerintem ugyanolyanok, de az biztos, hogy a bmw hátul kapar, tehát biztos nagyobb vezetési élményt nyújt, bár ha csak spórolósan vezetsz, akkor felesleges a hátsó kerék hajtás...
2013. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

Vezettem mindkettot (teszteltem). Mindket auto kozepkategoria (a Mazda6 a Bmw3 serievel van parban). Mindkettonek megvannak a rajongoi. Mindkettobol kb ugyanannyi fut az utakon, illetve a 6osbol talan tobb ha jol emlekszem az eladasi statisztikakra.

Hogy melyik a jobb, arra nem valaszolnek, mert mar maga a kerdes is hangulatkelto es provokativ. Annyit irok, hogy nekem mindketto tetszett.


Egy szakerto

2013. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jelenleg mazdám-van :) 2.0 tdi 135loeros hasit rendesen kenyelmes :) de viszont leakarom lehet cserelni csak nem tudom milyenre lenne erdemes :/ par tipust irnatok ?:)
2013. jún. 3. 13:03
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha meg vagy elégedve vele, miért akarod lecserélni? Nem értem.
2013. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Képes lennél elcserélni a jó is Mazdádat egy gyengébb, ráadásul 10 éves BMW-re? :O Nem éri meg. Szerintem akkor inkább válts Mazda 6 SPORT-ra, vagy Lexus-ra, SAAB-ra...
2013. jún. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!