Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eddig egy 1.4-es Peugeot 306-om volt, de elég sokat fogyasztott. 400e. Ft-ig kellene valami ami ilyesmi méretű, esetleg kombi, és van benne klíma és ABS. Napi 40-50 km-t mennék vele munkába és haza, így a fogyasztás is fontos. Swift nem érdekel mert a biztonság is fontos
2013. jún. 3. 16:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%

"Swift nem érdekel mert a biztonság is fontos"


Ezt a részt néztem egy pár másodpercig, majd elgondolkodtam rajta, hogy sírjak-e, vagy nevessek. Szánalmas ez a gondolkodásmód.. Tudom, tudom mi lesz a válasz.. "Te vagy a szánalmas." Dehát ez van...

2013. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Mennyit evett a 1.6-es 306?
2013. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Én isuzu diesel F astrát ajánlok ennyiért.


[link]

2013. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

Ez már megint egy álomvilágban élő autóvásárló. Röhögnöm kell ezeken a feltételeken...

-max 400e ft

-klíma

-ABS

-tágas kombi legyen, de kevesebbet egyen mint egy 1.4-es


Gondolom mindezt költségmentes, műszakilag kitűnő, megbízható állapotban várod, "jeges" klímával, ja és az átírás legyen benne az árban meg a friss műszaki! Szerintem bolygót tévesztettél öreg...

2013. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

ma 16:26

Kérlek 2 éve vettem 490-ért B vectrát, ABS, elektromos ablak, 2 légzsák, klíma (igaz hibás volt, 58-ért javították), elektromos fényszóróállítás, nyári gumik, téli gumik, 1.7 td isuzu diesel, ami városban is 7 liter alatt van még télen is, tükörfűtés, elektromosan állítható tükrök. A klímán kívül minden működött rajta. És ez egy vectra. Hasonló felszereltségű F astrát talán már lehet kapni 400 környékén. Utána kell járogatni, de láttam én már sokkal durvább igényeket is kevés pénzért.

2013. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
1.4-es motor volt benne de 9 litert becsókolt. Totálkárra törték, 70el hátulról belém jöttek amikor álltam és beletolt az előttem állóba. Biztonságosnak mondhatom. Ilyenkor jön rá az ember hogy a biztonság mennyire fontos. Nem tudom 10+ éves autóból szabad-e dízelt venni. Néztem már Polo classic-ot, Cordobát, Scenic-et és S40-et. Na meg újra 306-ost. A Cordoba 1.6-os motorjában van annyi LE mint nekem az 1.4-es Peugeot-ban, a Volvo javarészt 1.8-as, a Scenic pedig 1.9D
2013. jún. 3. 16:59
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
egy biztonságos bódé nehéz, amihez nagy motor kell, ami sokat eszik, ha neked az 1.4-es 306 evett 9 litert ,vagy szar volt valami, vagy totál gazdaságtalanul vezetsz, de az biztos, hogy ha műszakilag minden rendben volt a 306-al, és csak a vezetési stílusod miatt evett ilyen sokat, akkor az 1.8-as S40 alattad 11-12 litert minimum beszippant...
2013. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Utolsóval értek egyet.
2013. jún. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Én a Lakatos Pista bácsival értettem mindig egyet, de mióta megboldogult, azóta inkább tartózkodom. Jó ember volt, ha aludt, enni se kért, most meg aztán pláne.

Nekünk Trabantunk volt családilag, mégis túléltük. Igaz, nem tudott annyival menni, hogy ne tudott volna megállni, persze csak adott körülmények között.

Néked olyan autó lenne jó, ami kis méretű, kis fogyasztású és biztonságos. Ugyanúgy 306-os, csak 1.6-os benzines motorral? Csak könnyebben vonszolja azt a kordélyt a nagyobb motor és kevesebbet fog fogyasztani. Vagy valami kis köbcentis dízeles még jobb lenne.

2013. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én is az 1.6-on gondolkodtam. Dízelt nem tudom szabad-e venni ennyi idősen. Napi 20-30km autópálya lenne, illetve pest belvárosa
2013. jún. 3. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!