Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőként 163 cm magassághoz...

Nőként 163 cm magassághoz körülbelül hány kilóval érdemes elkezdeni a szálkásítást? Mi lenne az ideális szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből passz. Tudni kéne, hogy előtte edzettél-e és hogyan, mennyit, na meg hogy mit mond a tükör.
2013. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zakathol ***** válasza:

Az ideális amiből sorozatonként kb 10-12 ismétlés megy. Nincs univerzális képlet arra, hogy ha ennyi centi vagy akkor ennyi kilóval csináld vagy annyival.


A szálkásítás eleve nem a súlyzós edzéstől szálkásítás, hanem az étrendtől és a kalóriamérlegedtől.

2013. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Umm szerintem arra gondol, hogy a testsúlya hány kiló :D
2013. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az étrendem megvan már.

Sportsérülésem volt, sokáig nem edzettem semmit sajnos. (Korábban kerékpároztam és boxoltam.) Most szeretném elkezdeni a testépítést hobbi szinten. Jelenleg 59 kiló vagyok. Nincs lapos hasam (még), de nem érzem "elefántnak" sem magam.

2013. máj. 29. 16:07
 5/7 Zakathol ***** válasza:

Ja hogy úgy :D Hát a szálkásítást akkor érdemes elkezdeni amikor már úgy érzed, hogy túl sok rajtad a zsír.

Ha jó az étrended, viszonylag szárazon tudsz tömegelni, bár a nőknél azért ez nehezebb téma egy kicsivel.

Szóval ez egyéni preferencia, hogy mikor akarsz szálkásítani.

2013. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Oké, köszi.
2013. máj. 29. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:
én is 163 centi vagyok.fél éve amikor kezdtem ehhez 48 kiló voltam.most már egy tizessel több de még nem szándékozom szálkásítani. az a kis plussz ami az izom mellett fel jött egyáltalán nem zavar,sőt végre örülök h nem csak csont és bőr vagyok.szóval szerintem majd ha bőven 60 kiló fölé kerülök akkor fogok a szálkásításon gondolkozni
2013. máj. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!