Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féltengely probléma?

Féltengely probléma?

Figyelt kérdés
A minap jöttem haza a kocsival és elkezdett az eleje ilyen morgó hangot adni mintha száraz fém dörzsölődött volna össze, de csak akkor adja ki a hangot ha gurulok vele, ha rálépek a gázra vagy fékezek akkor nem. A kocsin új felnik vannak de gondolom ez nem lehet. K€rdés, hogy féltengely, vagy más? Válaszokat előre is kőszönöm.

2013. jún. 6. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
féltengely kanyarban gázadáskor szokott ropogni, ez érdekes probléma, talán kerékcsapágy
2013. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tenni kelett a felnire tehermentesítő gyűrűt, esetleg az?
2013. jún. 6. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen! Anélkül nem is szabadott volna felrakni őket...
2013. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma is mentem vele először még nem csinálta aztán egyre hangosabban és már ropog is mikor kanyarodok.
2013. jún. 7. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt nekem ilyen gondom egyszer még egy öreg '79-es VW-ben.

Az első kerék csukló csapágyát kellett kicserélni.

Az kb úgy néz ki, mint ha a markodban megfognál egy tenisz labdát és kifele fordítod a kézfejed vele. A kormányzott kerék azon billen kormányzáskor. Csak teljesen kifelé tekert kormány állásnál jelentkezett. Rég volt (20 éve) de emlékszem rá.

2013. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!