Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyedi bukósisak készítése...

Egyedi bukósisak készítése milyen árban van?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen bukósisakokat milyen árba készítenek?

Megy mindenkinek a zöld kéz! :)


2013. jún. 11. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ: a minta bonyolultságától, a használt színektől, meg persze attól, hogy a művész mennyit kér el a munkájáért.

Itt van pár cím, ahol lehet érdeklődni:

[link]

[link]

2013. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hogy őszinte legyek, ezek nem igazán egyedi sisakok, már igen sok van belőlük az utakon. Az igazán egyedi, mikor a tervezést is te szabod meg, tehát például az első hozzászóló által jelzett holnapon (www.barthdesigns.hu) kérsz 3D-s látványtervet a saját ötleteidről, majd megfesteted a második linkes embernél (www.miket.hu)


Ezek a koponyák, meg iron man, meg halálfej, hát... nem az igazi. Sok motorosnak bejön, de hidd el, nem egyedi már, én dolgoztam egy időbe műhelyben, hát majd minden 3. embernek ilyenje volt. Bezzeg, ha bejött egy egyedi színkombináció, névvel, rajtszámmal, bármi, na az már döfi! :)


Remélem, tudtam segíteni, a lényeg, hogy én a fenti két embert ajánlom! ;)

2013. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!