Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tp-link tl-wr740n routerem...

Tp-link tl-wr740n routerem van. Dinamikus internetet használok, eddig működött rendesen, aztán egyik pillanatról a másikra pedig leállt, ip címet meg mindent beállít, viszont internet nincs, máshol próbáltam ott sem működött, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Próbáltam többször is resetelni
2013. máj. 30. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A menüjében a System Tools-ban van egy Diagnostic. Lehet vele pingelni pl a google.hu-t vagy a gyakorikerdesek.hu-t? Kábel nincs megtörve?
2013. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szolgáltatónál van a hiba. Ha gépet közvetlenül a modemre dugod, akkor van net?
2013. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A pingelést nem tudom, megpróbálom majd, de csak vasárnap tudom, és igen simán a modemmel van internet, meg másik routerrel is működik
2013. máj. 30. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor esélyesen bedöglött, ha a resetelés sem segít.
2013. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Viszont úgy működik, hogy van egy router és abból az egyik vezetéket ha a routernek nem a WAN hanem, az 1-4-ig dugom be, akkor tovább osztja a netet, illetve a wifi is jó
2013. máj. 30. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!