Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől ad kattogó hangot a zippem?

Mitől ad kattogó hangot a zippem?

Figyelt kérdés
Ma regel kifogyött a benzin munkába menet. Az egyik ismerőstől kaptam benzint. De tévedésből tiszta benzint adott (autómata keverő ki van kötve). Kb 2 km után megragadt. eltoltam a munkahelyemig, ott megpróbáltam beindítani, Indult is, megy úgy ahogy kell. de viszont elkezdett kattogni. Én a tügörgőre gyanakszom és remélem a flső. Személyes véleményekre lennék kívbáncsi.
2013. jún. 11. 20:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Kattogó?

Ha csattog akkor fúrni kell ha ciripel akkor felső tűgörgő,de lehet akár csapágy is ha a benzinből kapja a kenést.Gondolom 2t,csak szintetikus olajat használj hozzá!

2013. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kiszűrni hogy honnan jön a kattogás,mert ez akár berugókar is lehet :)
2013. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=e-7VHCG8aBg itt van róla videó, remélem segít
2013. jún. 11. 20:27
 4/33 A kérdező kommentje:
2T igen! A gyujtás felöli oldalnál a legerősebb, de megnéztem nem kötyog a főtengely, a másik oldalon minimálisan, de a megragadás elött is ilyen volt
2013. jún. 11. 20:29
 5/33 anonim ***** válasza:

Végre egy normális kérdező! Írtál típust, csináltál a hangról videót stb :) le a kalappal!!!


Viszont a tűgörgőnek nem ilyen hangja van. Valami más lesz, de elég nehéz így megmondani.

2013. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
a pontos tipusa zip ssl1t, 70ccm dellerto karbi, 4.7gr os rörgők hosszított végáttétel 2006 os nrg-é van benne, sárga kuplung rugók, toló és pofa rugók egyaránt.
2013. jún. 11. 20:33
 7/33 A kérdező kommentje:
Már megnéztem hogy nem e ér bele valamibe a müanyag ventinlátor mindkét oldalon, minnél gyorsabban megyek vele annál erősebb a kattogás, de nem csilingel. ja igen és full szintetikus xp-t használok 30-asra keverve
2013. jún. 11. 20:36
 8/33 anonim ***** válasza:

khmm,olyasmi beütésű hangja van mint amikor a drag-ra készített 34 lőerős aeroxal stabil 120as tempóval 200km lett megtéve kisebb szünetekkel.


Akkor is ilyesmi hang volt ,akkor elvileg extrém gyorsabb kocka lett a görgő.

2013. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
akkor cseréljem ki a görgőket?
2013. jún. 11. 20:57
 10/33 anonim ***** válasza:

Ez tudod mi?

:)

Vagy görgő,vagy valami rezeg,valami lemez stb,

Nekem Mz-zén a sárvédő adott ki ilyen hangot mikor megrepedt :)

Lehet hogy a hűtés mármint a ventilátornál van valami ami picit belóg neki.Amúgy így videóról szép hangja van nagyon! :)

2013. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!