Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S O S Hol van Budapesten az...

S O S Hol van Budapesten az Astoria vagy Dohány utca környékén ingyenes parkolási lehetőség,7ik kerület?

Figyelt kérdés
Segítség

2013. jún. 12. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

7. kerületben ingyenes parkolás? Muhahahaha:) Legfeljebb olcsóbb, mondjuk parkolóházakban. Esetleg egy ottlakó a rendelkezésedre bocsájthatja a saját garázsát/udvarát.

Használd a P+R rendszert (kintebb lerakod a kocsit jóval olcsóbban mint a Belvárosban, és tömegközlekedéssel mész be) Ingyen nem lehet megoldani, ismerős híján.

2013. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
'Muhahaha' :D hát kösz... De a helyzet az hogy banki gondjaim vannak és egy büdös kanyi vas sincs nálam. Ez itt a bánatos gond..és amit tudtam azt bedobtam a parkoló masinába, de csak annyi futotta ami most járt le, de holnap 11-ig nem tudok kivenni pénzt. Nem akarok piros tasit kapni, kerékbilincset meg még úgy se :S
2013. jún. 12. 15:05
 3/10 A kérdező kommentje:
mikor raknak kerékbilincset?
2013. jún. 12. 15:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Kerékbilincset a közteres raknak rá, ha szabálytalan helyen állsz. Fizetős részen "csak" megbírságolnak.
2013. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mobiltelefonod csak van. Ott van az automatán leírva, hogy tudsz sms-el parkolni. Majd a havi mobilszámládban benne lesz.


Kivéve, ha 5 litereket tankoló, feltöltőkártyát legkisebb összegekkel feltöltögető ember vagy, ebben az esetben viszont nem értem miért autóval jöttél a VII. kerületbe.

2013. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Feltöltőkártyás telóm van és csatak nullán az egyenlegem..Ez a nap nem az én napom sajnos. Itt lakom Budapesten, frissen költöztem fel és a parkolás még nem megoldott probléma :(((
2013. jún. 12. 18:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor majd amelyik kerületben lesz bejelentett lakcímed, abban a kerületben lesz ingyenes parkolási lehetőséged a lakóhelyed meghatározott körzetében. (nálunk legalább is így volt, pár utcányi terület a címtől, igaz, ez csak céges kedvezményes engedély volt)
2013. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy oldhatod meg, hogy viszel magaddal valakit, nem árt ha jogosítványa is van...megállsz egy nem tiltott helyen, utas átül, Te bankot intézel...ha jön a marcona ellenőr, utas egy picit odébb áll, vagy megy egy kört...
2013. jún. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül megoldottam. Reggel még 8.30 előtt elindultam intézni a dolgomat Budán és az épület előtt ahová mentem ingyen parkolhattam. Közben meglepő módon a rádióban pont egy interjú volt egy budapesti férfivel, aki már egy évtizede nem fizet a parkolóhelyért és sorra nyeri a pereket ezzel kapcsolatban. Mondott pár nagyon érdekes dolgot. SZERINTETEK: ha kirakják a piros tacsit a hatezer forintos csekkel egy német rendszámú autóra, és az nem lesz befizetve, megtalálják az emberkét Németországban? És ha megtalálják, de az illető nem reagál a levélbeli felszólításra, akkor indítanak pert külföldi állampolgár ellen vagy hagyják a francba? Egyébként az autó lízing autó. Nos?
2013. jún. 14. 06:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minél többen kezdenek trükközni a parkolási bírságokkal, annál hamarabb bekeményítenek a hatóságok. Pl. kerékbilincs a jegy nélküli autókra is, esetleg lopóautó.
2013. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!