Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ősszel még ment rendesen de...

Ősszel még ment rendesen de most nincs alapjárat a motoron, mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

Ősszel rendesen le lett téve és akkor működött is.Most be lett indítva és melegen nincsen alapjárat.Szívatóval lehet vele menni vagy szívató nélkül úgy ha húzom neki a gázt.Ha melegen szívatóval pöfög és leveszem a szívatót akkor kicsit felpörög( kb 5 másodpercig)és leáll mert nincs alapjárat.

Karbit kifújtam háromszor is,úszóház tömítés cserélve,főtengely szimeringek cserélve.Valami egyéb ötlet?Vagy új karbi kellene?

Gyűrűtörés okozhat ilyen problémát?



2013. jún. 12. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

hogy lehet ilyen idiótán feltenni egy kérdést? egyáltalán milyen motorról van szó?

a felpörgés-leállás szegény keveréket jelent, szarul állítottad be a karbit, vagy falsot szív valahol...

2013. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nos s skodánál ami faternak van, ott sincs alapjárat, ott az a damil jött egy kicst szét, amivel a gázt adod, már elég régi.. lehet hogy ott is az a baj.


Hát remélem érthető amit leírtam, ha nem kérdezz vissza.

2013. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kulcsszavaknál írtam hogy simson
2013. jún. 12. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:
szarul állítottad be a benzin-levegő keveréket
2013. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Le lett téve teljesen működőképesen most meg nem jó.Álló helyzetben hogy állítódna el...
2013. jún. 12. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! úgy állítódhat el a benzin levegő keverkéke hogy: a karburátorban a hónapok során leülepedett a benzinben lévő kosz meg egyéb dolgok, és azért nem működött, te szétszedted és kipucoltad és összeraktad, na egy találós kérdés: mikor állíthatódott el?


hát persze hogy akkor mikor szétszedted, ne csak szétszedd hanem most ki ecsettel meg benzinnel, és fújkáld ki kompresszorral, nézd meg a karburátorodhoz szóló beállításokat, és állítsd be az szerint, esetleg cserélj gyertyát benne, és az hogy szívatóval megy rendesen, az arra utal hogy a karburátorban nincs valami rendjén, tehát nem kap elég benzint de levegőt azt igen

2013. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért szedtem szét meg fújtam ki mert ezt csinálta.Összeraktam,mindent úgy állítottam be ahogy volt és semmi változás
2013. jún. 12. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!