Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul be a simsonom,...

Miért nem indul be a simsonom, ha olyan szikra van hogy egy repüllőt is beindítana, és benzint is kap, de mégse indul be, mi lehet még az oka?

Figyelt kérdés
tehát vadi új gyertyát raktam bele, valamelyik nap zúgott alapjáraton és egyszer csak leállt, és nem indult, nem volt rendes gyertyám itthon, szóval már használt gyertyákkal próbálgattam, volt amivel beindult és nagyon rángatott, nem volt alapjárat sem, és most vettem egy zsír új gyertyát és nem indult be! első rúgásra pöccen egyet, és hiába dugdosom tovább pöccenni se pöccen, ha várok kb 3 percet és megint rárúgok egyet akkor megint pöccen egyet, és nem indul be rugdoshatom tovább, van rajta benzinszűrő, nem hiszem hogy a karburátor lenne eldugulva!
2013. jún. 12. 18:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd végig: [link]
2013. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kr1ssz válasza:
Lendkerék alatt a kalapács nem nyitott egy idő után nálam. Ellenőrizzétek hol nyit és hol zár. Nálam ez megoldotta a problémát.
2014. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!