Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonom csak durrog, nem...

Simsonom csak durrog, nem indul, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
lecseréltem benne a benzint, van benne tiszta benzin szintetikus olajjal bekeverve, de nem indul be, leszedtem a karburátort kitisztítottam, összeraktam nem indult be, állítgattam össze vissza a gyertyahézagot, nem indult be, levettem a kipufogót, toltam pár kört kipufogó nélkül, nem sokkal lett jobb, aztán egyszer csak mikor nem volt rajta a kipufogó akkor beindult, pár mp után leállítottam, ráraktam a kipufogót, beindítottam örültem hogy jó lett mert már hidegen szívató nélkül ment alapjáraton, és kb 20 mp múlva gondoltam elindulok most már vele, mire gázt akartam adni leállt, hirtelen fogja magát és leáll, aztán rugdosásra egyet pöffent, majd nem indul be, tolásra se, és gáz és szívató nélkül rugdosom, és ku.rva nagyokat durran, mint egy vadászpuska akkorát szól, ijedezek mellette, mi lehet most akkor vele?
2013. jún. 13. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
előgyújtás rosszul van beállítva, rosszkor adja a szikrát
2013. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kb 1.5 éve lett beállítva, azóta télen nyáron pöccre indult és működött, és egyik pillanatról a másikra menne tönkre? de egyébként most valamennyire jó lett, most indul, és megy, de stabiltalan az alapjárat, magason pörög, és ingadozik, hogyan tudom beállítani hogy kicsi legyen az alapjárat és stabil?
2013. jún. 13. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
a keverék állító csavarral
2013. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!