Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért veszi ennyire nehezen...

Miért veszi ennyire nehezen az ürest a simsonom?

Figyelt kérdés

tehát mikor váltok fel kettesbe akkor nagyon sokszor ürest kapcsol, de mikor direkt be akarom tenni üresbe akkor nem veszi be sehogy sem, van hogy menet közben beakarom tenni üresbe és vagy egyest vagy kettest kapcsol de ürest azt nem, ha megállok, húzom a kuplungot és benyomom egyesbe és nem veszi be az ürest, kettest kapcsol, ha leállítom akkor rögtön beveszi az ürest!

hogyan lehet beállítani a váltót hogy könnyen kapcsolja a sebességeket? apám simsonján mindig pont abba sikerül tenni amibe szeteném, ha megyek vele harmadikban akkor csa lenyomom kettesbe, és egy kicsit nyomok le rajta és már üresben is van, egyesből is könnyen belehet tenni üresbe és könnyen beveszi a kettest is, állóhelyzetben is lehet pakolászni, csak az enyémet nem lehet? amúgy ez egy simson star, és mit kellene a kuplungon cserélni, mert nem emel ki rendesen, vagyis úgy viselkedik hogy totál behúzom a kuplungot benyomom egyesbe és már el is indul, annyival megy mint mikor már 3/4-ig kiengedtem a kuplungot, a váltó nem recseg, de ha berakom sebességbe akkor rögtön indulnom is kell vele, mert nem bírom visszatartani már annyira menne, ezzel nem kell játszani hogy jaaaaajjj de ügyes vagyok hogy én sima kuplungengedéssel elindulok, én úgy elindulok hogy a kuplungot se engedem ki :D de mit kellene cserélnem rajta hogy jó legyen? ja és ha meg tekerek egy kicsit a spanolón a kormányom, akkor meg megcsúszik a berúgókar indításnál! szóval nem lehet így beállítani


2013. jún. 13. 19:33
 1/1 anonim válasza:
Kuplungon kéne állítani vagy ha nem megy kicserélni, de lehet hogy az egész váltót ki kéne szedned és átnézni
2013. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!