Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 16v (2002)...

Suzuki Swift 1.3 16v (2002) EGR szelep tisztítása, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Hibakód kiadta hogy az EGR szeleppel van valami gebasz,sima vízzel megtakarítottam úgyahogy kilőttem a hibakódot és azóta megint kiírta ugyanazt a hibakódot. Javaslatok? Van valami spéci tisztitószer az EGR szelep takarításhoz? Köszi a válaszokat előre is!

2013. jún. 13. 22:24
 1/6 A kérdező kommentje:
kb 120 km megtétele után írta ki megint a hibakódot azt elfelejtettem hozzáfűzni
2013. jún. 13. 22:25
 2/6 anonim ***** válasza:
A víz az semmit nem ér, féktisztító kell neki minimum. Utána valszeg jobb lesz.
2013. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és hígító esetleg?
2013. jún. 14. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Felőlem pancsolhatsz azzal is, de nem sokra fogsz vele jutni. Féktisztító spray a benzinkúton pár száz forint...
2013. jún. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Madartejlight ***** válasza:
54%
ugyan ezzel küszködök én is a swiftemmel már volt tisztítva (rendesen) cserélve mindíg jelezte a hibát már nem foglalkozok vele az egr szelep úgy sem egy fontos alkatrész...
2013. júl. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ja, nem fontos, csak százezerért cserélték volna...mert ha nem, tönkrevágja a katalizátort, meg mindent...

azóta is úgy járok.

2014. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!