Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway KSM 125 motorkerékpár...

Keeway KSM 125 motorkerékpár üzemeltetési tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ma került hozzám egy keeway ksm 125, és érdeklődni szeretnék, hogy tud e hozzá valaki kezelési kis könyvet (service manual) vagy valami ismertetőt, mert neten én nem találtam hozzá.

Folyadékokat szeretnék benne cserélni, jó lenne tudni miből mennyi kell bele stb. A vezetékelése is eléggé szét van barmolva lóg minden fele, azokat is szeretném bekötni (világítás, index, visszajelzők stb.). A karburátororon lévő szivató(?) három állása mire szolgál, mikor hova kellene tenni?

Ha esetleg tudna valaki ilyen segédleteket hozzá azt nagyon megköszönném!


előre is köszi!



#Keeway #ksm125
2013. jún. 15. 17:17
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én sem találtam hozzá kezelési könyvet,hasznos olvasgatni fórumokat,sok mindent megtudhatsz róla. A szívató legalsó állásban van alaphelyzetben,tehát ekkor nincs szívató üzemmódban,majd felfele kapcsolva 2 állásban tudod változtatni a benzin mennyiségét,attól függően hogy milyen az időjárás, vagy hogy mennyit állt a gép. Én nem is igazán szoktam használni nyáron,mert tökéletesen indul nélküle is. Viszont egyszer volt már dugulásom és akkor hasznos volt a szívatót használni.Motorolajat rakhatsz bele sima 4T-s motorolajat.
2013. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy leírtad ezeket, mert nekem fogalmam sem volt róla, hogy melyik állás mit jelent.

Van amúgy ennek a típusnak valami gyermekbetegsége, amire érdemes lehet figyelni, esetleg megelőzni, hogy ne csináljon nagyobb kárt?

2013. jún. 19. 17:45
 3/5 anonim válasza:
Az egyik betegsége hogy lámpáknál várakozva szeret leállni,állítólag ez egy típusbetegség !Láncfeszességre fokozatosan figyelj,8000-10000 km-enként cserélni kell mert nagyon meglazulnak,de ez más motoroknál is így van !Csavarokat érdemes időszakosan meghúzni mert hajlamosak a lazulásra.2 évente vagy 4000 km-enként olajat is kell cserélni a blokkban.
2013. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Azt le tudnád még írni, hogy milyen aksi kell bele, 6 vagy 12 Voltos? Mert az első lámpában a távolsági izzó 6v-os, de lehet csak az előző gazdája kókányolta bele.
2013. jún. 28. 22:53
 5/5 anonim válasza:
12 voltos akksi kell bele!
2013. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!