Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni 450e ft körül...

Szeretnék venni 450e ft körül autót. Amire gondoltam opel astra, corsa vagy mitsu colt. Mindennapi munkábamenetre kéne tehát alacsony fogysztás nagy szempont. Szerintetek ilyen árban jók lennének ezek az autók vgy van más tippetek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 06:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Opel astra nagyobb mint a corsa, de a corsa sem mindíg gyorsul jobban. Ezeknél nem a kor számít, hanem inkább legyen benne a hirdetésbe hogy felújítottuk ezt-azt rajta. Akkor jóval megbízhatóbb mint 50 ezerrel olcsóban egy olyan ami meg fél év múlva mondjuk 300.000 forintos nagyjavításra szorul.
2009. okt. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért 3-as golfot is lehet már kapni, dízelt is aminek a fogyasztása alacsonyabb mint a benzinesnek, egy turbódízel pedig még jól is megy, városi autónak mindenképpen dízelt ajánlanék, csak a dieselek kényesek arra, hogyha hidegen hajtják őket, persze ez a benzinesnek se tesz jót, aztis meglehet ölni így. Én biztos 3-as golfot vennék a hejedbe mert benzinesbe sem esznek túl sokat de vezetéstechnikától is függ hogy hogy használja az ember
2009. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én a suzuki swiftet ajánlanám! régen nagyon utáltam, de aztán beültem 1-2be, és: jól gyorsul, keveset fogyaszt, filléresek hozzá az alkatrészek, és a fönntartása is... egyedüli gondja ugye, hogy nem túl erős a karosszéria...

olvass utána itt: [link] ha van időd

2009. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Munkába járni én is a Suzukit ajánlom kis fogyasztás és nincs vele probléma.
2009. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak japánt vegyél ha az alacsony fogyasztás a cél és benzinesben gondolkodsz. Leginkább Suzuki Swiftet tudnám ajánlani, mert ehhez az alkatrész is nagyon olcsó és el se nagyon romlik rajta semmi. Nagyon jó a Colt is, csak ahhoz az alkatrészár nagyon húzós. Nekem volt Daihatsum is (Applause), azzal sem volt soha semmi gond, nagyon ment még úgy is hogy volt már benne 240 000 km és ette az olajat, éppen ezért inkább Suzuki, az nem hajlamos az olajfogyasztásra sem (főleg az ezres!) de a Colt sem. Egyébként a Suzuki is nagyon megy a kategóriájában, persze ezt az 1.3-asra értem. Coltom nem volt, a gépészeti tanáromnak volt, ő pl. nagyon dícsérte. Opelt semmiképp. Akkor már inkább dízel VW-t, vagy Audit, Skodát. Dízelben a VW konszern nagyon jó. De benzinesben mindenképp vmi japánt!
2009. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha számít a fogyasztás akkor Suzuki Swift 1.0-t ajánlom.Olcsók az alkatrészei is, és max. 5 litert eszik.
2009. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. úgy néz ki hogy változás lesz nem csak munkába menet lesz vele. ételkiszállító cégnél leszek. dízelest ajánlottak nekem fogyasztás céljából de nekem a swift sedan lenne az egyik célpontom. szerintetek?
2009. okt. 15. 17:54
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és az opel miért nem lenne jó választás? fateromnak F astra GL van évek óta semmi baja. (jó szerintem mert igénytelen)
2009. okt. 15. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Opelnek nem nagyon bírja ablokkja, eszi az olajat hamar, főleg ha minden nap munkára fogod. Suzuki a legjobb választás ezek közül, de szerintem ne sedant vegyél, mert azzal nagyságrendekkel nehezebb lesz a parkolás, főleg ha ételfutár leszel sokat fogsz anyázni emiatt :)
2009. okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!