Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kiadásokra kell számíta...

Milyen kiadásokra kell számítanom és mennyire?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék venni egy autót nem nagyot egy olyat amivel el tudok járni dolgozni.

Egy év alatt miket kell befizetnem és milyen kiadásokra kell számítanom?


2013. jún. 17. 00:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem Ladám van.Ha jól be van állítva és nem tákolják illetve értenek hozzá,7-8 litert fogyaszt egy jó 2107-es,a hülye közhiedelemmel ellentétben.Örök mint a nyomor,tűzön-vízen,télen-nyáron elmegy,egyszerű de nagyszerű,nem hagy ott a sz*rban sosem,cserébe minimális gondoskodást és alap hozzáértést igényel.Az alkatrész nevetségesen olcsó hozzá,ellenben 40 évig autó.Ha a szántóföldön nyolcvannal végigzavarod,akkor is.Potom pénzért,már 150.000körül lehet elég jó állapotút venni,annyi,hogy mivel van benne anyag(nem,nem műanyag...)egyenesen következik az,hogy ha sokat úsztatod és ridegtartásban tartod,szép lassan(tényleg lassan)elindul a korrózió.Vételnél érdemes megnézni a sárvédőket,küszöböket,a pociját,na meg a csomagtartóban a szőnyeg alatt,a kipufogó feletti részt,nem vigyorog-e rád egy kis rozsda.Ezt leszámítva hibátlan egy konstrukció.(Tudom,hátul dobfék,elöl tárcsa-ettől függetlenül ha beletaposol úgy megáll,ahogy annak rendje)

Lényegében kötelező+súlyadó amit fizet az ember,a kötelező biztosítás negyedévente olyan négyezer forint körül van,a súlyadót nem tudom,azt a muter intézi.Ja!És élvezet vele autózni,nem is akármilyen...Tudom a szépség relatív,nekem ők a legszebbek a földön,az érzésről már nem beszélve...Télen ha ügyes vagy,olyan jó kereszteket lehet vele menni,hogy ihaj :D

2013. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!