Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen időbe suzuki swift...

Ilyen időbe suzuki swift hüttőventillátor bekapcsol normális?

Figyelt kérdés
40Km-et jöttem haza 3óra fele a nagy melegbe normál tempóba 60-70 körül 1.0 swift hazáig ment a klíma az autóba és 3-as fokozaton a ventillátor mikor hazaértem néztem hogy megy a hüttőventillátor az autóba alapjáraton,ez normális hogy ennyire be melegszik

2013. jún. 17. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor kell aggódni, ha nem kapcsol be

am alapjáraton is melegedik ,beindítod nem mész 1 mm-t akkor is eléri az üzemi hőmérsékletet és kapcsol a veni

2013. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem azért ment a hűtőventilátor, mert melege volt a kocsinak, hanem a klíma miatt.

A klímával együtt automatikus kapcsol a hűtőventilátor 1-es fokozata is. Amit bentről elvonsz hőt azt valahol el is kell tüntetni. :)

2013. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Korrekt válaszokat kaptál, ez teljesen normális. Akkor van gáz, ha nem kapcsol be. Nekem volt olyan, hogy megmakacsolta magát a ventilátor és 30 fokban rá kellett nyomnom a fűtést, hogy hőt vonjak el a motortól és ne forrjak fel a Hungária kellős közepén.
2013. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem offroados gépbe külön kapcsolója van, led visszajelzővel, alapba piros világít gyújtáson, autó elindít és már kapcsolom is be, ekkor zöld led.

Így+fűtés bekapcsolva is volt hogy nyáron szétment egy vízcső, de hát ez offroad.

Amúgy teljesen normális, és ha leállítod, akkor is megy, az is jó.

2013. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thomech ***** válasza:
Akkor kell csak, hogy igazán menjen mert gondolom egy helyben álltál a kocsival (amikor alapjáraton ment a motor) és mivel a menteszél nem mozgatta a hűtőnél a levegőt ezért bekapcsolt a ventilátor! Ahogy írták "addig örülj amíg megy" :)
2013. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!