Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Odaszoktátok adni a parkoló...

Odaszoktátok adni a parkoló jegyeteket másnak? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Mert én azt szoktam csinálni , hogy pl bedobok 2 órát és mondjuk végzek 1 órán belül akkor ugye marad a jegyen 1 óra parkolás


akkor én azt oda szoktam adni másnak akit látok ,hogy épp akkor áll be amikor én megyek el na most és arra lennék kíváncsi ,hogy ti szoktatok ilyeneket csinálni ?


válaszokat előre is köszönöm !!!


2013. jún. 18. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy.

Én oda adnám de fizessen érte az az ember aki parkolni megy oda, ne hogy már én fizessek helyette is.

Mivel én olyan városban lakom ahol ha a város másik felében veszek jegyet és elmegyek mondjuk a belvárosba vagy még messzebb és ott parkolok ahol fizetős, akkor értelemszerűen azt használom fel amit akkor vettem ha még bőven benne van az időbe.

Meg nehogy már rászoktassam az embereket erre. Mert oké hogy jó szándék meg minden, meg én sem sajnálom tőlük, csak ugye ha erre mindenki rászokik akkor egyből jönnének oda kuncsorogni a jegyemért amikor elmennék szóval erre azért nem lenne így türelmem. Persze ha azt látom hogy egy kismama parkolna, vagy egy pici gyerekes anyuka, akkor oda adnám neki, de én nem szoktam még 1 órára se bedobni pénzt. Ha ügyet intézek bedobok egy jó fél órára valót, ha nincsenek bent sokan akkor megkockáztatom hogy kiszaladok egy picit az időből, ha meg sokan vannak akkor húzok sorszámot és ha leketyeg de még van időm akkor gyors váltok még egy 20 percet és ennyi. De 1 órára még csak egyetlen egyszer váltottam jegyet, amikor vizsgázni mentem. Akkor kicsit kicsúsztam az időből, de a kutya nem jött rá, mert parkolóőr nem volt ott, meg én szoktam kapni az infót hogy az a kemény kettő őr az egész városba hol van éppen. Ha csak 5 percre ugrok be valahová akkor nem is veszek jegyet mert mi a fenének, ha büntet, így jártam fizetek, ha meg nem akkor örülök.

2013. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Adná a f@szom.


440 forint óránként itt ezen a rákos budapesten a parkolás. Jól megemelték ezek a tetves köcsög sz@rházi g*ci politikusbűnözők. Egyedül az jó, hogy aláírom tök jó, hogy sokkal-sokkal-sokkal több parkolóhely van mint előtte. Legtöbbször pont előtte tudok leparkolni ahova menni akarok. Korábban ezt szinte sohasem tehettem meg.


Na de visszatérve arra, hogy 440 a parkolás, ha esélyes, hogy előbb végzek, mint gondolom, inkább leteszem P+R parkolóban az autót és sétálok egy csomót, vagy bliccelek a retkes bkv-n. Ha meg valahova megyek magamtól, pont annyi időre dobok be, amennyit ott akarok lenni. Ha esetleg kajálni megyek és előbb befalom a kajám, inkább veszek még egy pitás gyrost is, de kihasználom a parkolást, ha már ennyit fizettem érte.


Viszont ha mégis előfordulna az amiről írsz. Hát inkább kidobom a pics@ba minthogy másnak odaadjam. Hogy miért? Nekem se ad senki semmit. A fizetések szaros 90 ezret is alig éri el, mindenki egy r-hadék utolsó bunkó tetű, a közutakon pedig inkább belemennek az élet és vagyon veszélyeztetésbe, de akkor se engednek besorolni, amitől nagyon durván dühbe tudok gurulni. Majd kimegyek külföldre, azt inkább segítek rajtuk, mint a honfitársaimon, azok legalább megérdemlik! Még egy gyrost is adok a parkolójegy mellé, ha látom kajálda előtt parkol le egy kicsi gyerekkel!

2013. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jó azért én sem adom oda mindenkinek + nem minden napos ez 1 hónapban kb 2x-3x megyek olyan helyre ahol fizetni kell + nem olyan helyeken parkolok ahol 440+ 500 1 óra ( városba inkább kerékpárral megyek )most is olyan helyen voltam ahol 175ft 1 óra na most nem az a 175 ft fog földhöz vágni + inkább amiket oda szoktam adni az 20 és 30 perc körül van csak most nem volt kedvem kirohangálni ha mégis ott lennék 2 órát és bedobtam ,de nem kellet így maradt 1 óra

jó am megértem én sem dobálom az 500-okat ,de 100-200ft szerintem nem sok

és am köszönöm az eddigi válaszolóknak írjatok még ,hogy ki hogy van ezzel

2013. jún. 18. 23:48
 4/4 Napkiraly ***** válasza:
én simán odaadom, ugyanis ellensége vagyok a fizető parkolásnak. Bár alapvetően nem megyek olyan helyre, ahol fizetni kell a parkolásért, menjenek tönkre ott az üzletek, legyen kihalt mint a rákóczi út,hátha előbb-utóbb valaki észbe kap
2013. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!