Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem vagyok egy motorzseni,...

Nem vagyok egy motorzseni, úgyhogy érdekelne, hogy a képeken látható alkatrészeknek mik a nevei?

Figyelt kérdés

Eladnám őket, de ehhez szeretném tudni a nevüket. Egy kis segítséget nagyon megköszönnék. 94-es Piaggio Zip robogóból vannak, 50cc 2T.

Szóval itt vannak a képek:

[link]

[link] (dugattyú?)

[link]

[link]

[link] (a két csapágyat vágom (de miből?), a többit nem)


Aszerint kérném az elnevezéseket, hogy a fent felsorolt kép közül hányadikról van szó.

Nagyon köszönöm a segítséget.



2013. jún. 19. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első kép szerintem az egyik blokkfél lehet. (a tőcsavarokból ítélve)

2. képen a főtengely van.

3. kép szerintem az olajpumpa

4. valaminek a tengelye

5. variátor szíj, szimeringek, hézagolók, szerintem főtengely csapágyak és szintén valaminek a tengelye.

Innen a szimeringek és a csapágyak sokat nem érnek. Épp eszű ember egy felújításnál vagy javításnál ezekből újakat tesz bele, nem bontottat.

2013. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor azt mondod "kuka"?
2013. jún. 19. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, kicsit félreérthetően írtam...

Tehát ami "kuka" az a csapágyak és a szimeringek. Azokból illik újat tenni bele ha már egyszer cserélni kell.

A variátor szíjról tudni kéne hogy kb hány %-os. De az még érhet valamit.

A többi alkatrész teljesen jónak tűnik. Azok megérnek jópár 1000ft-ot.

2013. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget :)

Ha már ennyire kened-vágod a témát, akkor talán itt is tudnál segíteni nekem: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__448..

Köszi, megy a plussz

2013. jún. 19. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!