Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért traktorosan indul, a...

Miért traktorosan indul, a kocsim?

Figyelt kérdés
Reggel mikor beindítom nehezen akar beindulni traktorosan kezd aztán elmúlik, mi lehet a gond, akksi,vagy a generátor szarakszik?
2008. jún. 22. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok szakember, de ez szerintem az aksi lessz.

Ha a generátor nem töltene megfelelően, akkor a műszerfalon a töltésvisszajelző lámpa világítana.

2008. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi én is erre gyanakszok
2008. jún. 22. 11:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok szerelő de ha traktorosan indul akkor egyik sem. Vagy is mit takar a "traktoros" indulás szerintem az, hogy úgy indul "pöf-pöf pöf" mintha egy vagy több henger nem indul be. Ez lehet gyerta baj is. Ha lassan hajt az öninditó akkor az lehet, hogy bronz kefés az öninditó.
2008. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne néhány részlet: dízel, vagy benzines, milyen tipus, mennyi idős?

Úgy tűnik egy-két henger nem indul be rajta reggelente! A benzineseknél lehet pl. gyertya hiba, vagy dúsítás probléma, a dízelnél izzítási gond!

Nekem volt egy Fiat Tipo-m az csinált hasonlót, de annak az automata szivatója rosszalkodott, és nyáron hidegen teleszívta magát benzinnel! (Nem érzékelte, hogy nem olyan hideg a motor, mint télen! Télen semmi gondja nem volt!)

2008. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Benzines,92-es évjáratú,1.6-os opel astra
2008. jún. 22. 22:08
 6/6 anonim válasza:
lehet hogy az aksi vagy a kenerátor
2010. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!