Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift vízcsepegés, mitől?

Suzuki swift vízcsepegés, mitől?

Figyelt kérdés

megálltam egy kb 100km-es út után amin klímáztam szinte végig és arra lettem figyelmes hogy a képen látható csőből csepeg a hideg víz,mi lehet ez?


[link]



2013. jún. 20. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Kondenzvíz, teljesen normális jelenség..
2013. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
klíma kondenzációs víz. "nem betegség"
2013. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha megnézel egy sima klímát a házakon, azokból is jön ilyen cső. fent leírták mi ez.
2013. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A motor hűtőfolyadék tartályának a csöve lesz szerintem. Ellenőrizd a folyadék szintjét!
2013. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha hűtőfolyadék lenne akkor forró lenne értelemszerűen,de ez hideg víz,és a hűtővíz szint rendben van
2013. jún. 20. 09:23
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,akkor megnyugodtam :)
2013. jún. 20. 09:24
 7/9 anonim ***** válasza:
megerősítem a többieket ez csak a klíma miatt van figyeld meg ,hogy ha pl pirosnál megállsz egy drágább autó mellet (abban biztos van klíma ) abból is csöpögni fog a kondenzvíz szóval nincs probléma az autóval
2013. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Motorháztetőt felnyitod, az ABS motor környékén lenézel, és látod, hogy vizes... nos ez a kondenzvíz, ami régebbi autóknál a lábára folyik a kedves utasnak..

ez egyszerűen a levegőből kicsapódott pára...jó a klímád, semmi vész..

2013. jún. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jún. 21. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!